Dodano: 23 października 2018 r.

Dnia 19.10.2018 w naszym przedszkolu odbyło się podsumowanie  Rodzinnego Konkursu Plastycznego ,, Moje wakacyjne wspomnienia”.
Punktualnie o godz. 10.00 pani Kasia – nauczycielka grupy II, która była odpowiedzialna za przeprowadzenie konkursu powitała bardzo serdecznie wszystkie dzieci, które przybyły wraz ze swoimi Paniami na podsumowanie konkursu.
Przedmiotem konkursu było wykonanie wspólnie z Rodzicami albumu z wakacyjnych podróży.
Na konkurs wpłynęło 14 albumów. Wszystkie albumy były bardzo ciekawe, pomysłowe, kolorowe jednym słowem wakacyjne!
Było nam miło oceniać tak wspaniałe albumy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, kolorowanki i pisaki. Nagrody zostały ufundowane przez p. Dyrektor Alinę Witkowską.
Na zakończenie naszego spotkania wykonaliśmy sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcia. Nagrodzone albumy można było obejrzeć w holu naszego przedszkola.

A oto nagrodzone Dzieci :

Grupa I – Słoneczka

• Emilka Z. wraz z Rodzicami
  • Blanka G. wraz z Rodzicami
  • Stanisław S. wraz z Rodzicami

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!!!