Dodano: 12 czerwca 2019 r.

Dnia 11 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe z języka angielskiego. Zajęcia poprowadził Pan Rafał, który uczy języka angielskiego w przedszkolu. Rodzice mogli zobaczyć jak radzą sobie ich dzieci śpiewając lub mówiąc wierszyki po angielsku. Podczas zajęć nie mogło zabraknąć również zabaw ruchowych, gdzie dzieci naśladowały ruchem różne zwierzęta oczywiście używały podczas zabawy słówek w języku angielskim . Dzieci próbowały również w języku angielskim odpowiedzieć na pytanie -,, jaka jest dzisiaj pogoda oraz czy znasz ten kolor? ”

Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach i były dumne , że mogą zaprezentować Rodzicom to, czego nauczyły się podczas zajęć.  Rodzice byli  bardzo zadowoleni z występów swoich dzieci czego dowodem były ogromne brawa na zakończenie zajęć.