BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Co słychać u Lilki – praca zdalna

  Lilka razem z młodszym bratem i  swoim bliskimi spędzała wolny czas uczestnicząc w naszej nauce i zabawie zdalnej. Widać na zdjęciach , że Lilka dzielnie wykonywała nasze zadania z pomocą Rodziców.  Pomimo koronawirusa  Lilka  potrafiła zorganizować sobie zabawę i różne… Czytaj więcej »

 • Co słychać u Kuby J – praca zdalna

  Kuba razem ze swoim bratem Igorem i oczywiście Rodzicami również wykorzystali wolny czas na ciekawe zabawy i inne  aktywności.   Kuba wykonywał zadania , które były umieszczane na naszej  stronie internetowej oraz bawił się ze swoim bratem w wykopaliska , park… Czytaj więcej »

 • Co słychać u Mai O- praca zdalna

  Maja  razem ze swoim bratem Adasiem wspólnie spędzała wolny czas uczestnicząc w naszej nauce i zabawie zdalnej. Jak widać na zdjęciach było dużo zajęć  plastycznych i innych ciekawych aktywności i zabaw. . Maja spędziła super czas ze swoimi bliskimi  i… Czytaj więcej »

 • Co słychać u Kuby D- praca zdalna

  Nasz kolega Kuba D. również dzielnie pracował w domu podczas zajęć zdalnych i przysłał nam bardzo dużo prac , które wykonywał  w domu razem z Rodzicami. Gratulujemy wytrwałości i cierpliwości w wykonywaniu zadań . Cieszymy się z przysłanych zdjęć ,… Czytaj więcej »

 • Co słychać u Hani – praca zdalna

  Hania razem z mamą Anią wspólnie spędzały wolny czas uczestnicząc w naszej nauce i zabawie zdalnej. Haneczka przebywała na wsi i super spędzała tam czas. Widać na zdjęciach , że pomimo koronawirusa Hania potrafiła zorganizować sobie zabawę i różne ciekawe … Czytaj więcej »

 • Co słychać u Leny – praca zdalna

  Lena razem ze swoimi bliskimi  spędzała wolny czas uczestnicząc w naszej nauce i zabawie zdalnej.  Lenka  przebywała na działce  i super się tam bawiła. Chodziła na spacery do lasu i jeździła na rowerowe wycieczki . Widać na zdjęciach , że… Czytaj więcej »

 • Co słychać u Miłosza – praca zdalna

  Dzisiaj zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które przysłał nam Miłosz. Widać, że aktywnie spędza wolny czas . Cieszymy się z przysłanych zdjęć , a Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie .   Miłego oglądania 🙂 Dziękujemy za wiadomości od Miłosza  !!!    

 • Co słychać u Mai S – praca zdalna

  Maja wspólnie ze swoimi Rodzicami spędzała wolny czas uczestnicząc w naszej nauce i zabawie zdalnej. Jak widać na zdjęciach było dużo zajęć  plastycznych i innych ciekawych aktywności i zabaw.  Maja spędziła super czas ze swoimi bliskimi  i tym chciała podzielić… Czytaj więcej »

 • Co słychać u Piotrka – praca zdalna

  Tym razem Piotrek podzielił się informacjami – co u Niego słychać.  Ze zdjęć widać , że aktywnie spędzał czas i świetnie się bawił. Wykonywał zadania , które były zamieszczone na naszej gwiazdkowej stronie i sam wymyślał sobie różne ciekawe zadania… Czytaj więcej »

 • Co słychać u Agatki – praca zdalna

  Agatka razem z baratem i cała Rodzinką uczestniczyła aktywnie w naszej zdalnej pracy, zabawie i nauce. Przysłała nam zdjęcia , na których widać , że super spędza czas wykorzystując go na ciekawe zajęcia. Agata wykonała również ciekawe prace plastyczne –… Czytaj więcej »