BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Urodziny Kuby

  Dziś są Twoje urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania z kolegami i koleżankami. W styczniu w naszej grupie obchodziliśmy urodziny  Kuby . W tym szczególnym… Czytaj więcej »

 • Urodziny Kamilki

  Dziś są Twoje urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania z koleżankami i kolegami. W styczniu  obchodziliśmy  urodziny Kamilki. W tym szczególnym dniu zaśpiewaliśmy Jej tradycyjne… Czytaj więcej »

 • Urodziny Ignacego

  Dziś są Twoje urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania z kolegami i koleżankami. W grudniu w naszej grupie obchodziliśmy urodziny  Ignacego . W tym szczególnym… Czytaj więcej »

 • Wigilijny obiad

  Wigilijny Wieczór, opłatek na stole,  Zapach potraw wśród płonących świec,  Betlejemska gwiazda mruganiem wesołym  Niesie ziemi swą niebiańską pieśń. Dnia 17 grudnia zasiedliśmy razem ze swoimi Paniami do świątecznego, wigilijnego obiadu. Na naszych stolikach znalazły się świąteczne ozdoby, świerk, a… Czytaj więcej »

 • Gwiazdki czekają na Gwiazdora- prezenty

  Po obejrzeniu świątecznego przedstawienia nie pozostało nam nic innego jak tylko czekać cierpliwie na pojawienie się Gwiazdor. No i doczekaliśmy się!!!  Już z daleka słyszeliśmy Jego dzwonek.  Zaprosiliśmy naszego gościa , aby usiadł koło choinki i czekaliśmy na prezenty.  Oczywiście… Czytaj więcej »

 • Gwiazdki czekają na Gwiazdora – świąteczne przedstawienie

  Dnia 17 grudnia dzieci już od samego rana czekały na przyjście specjalnego gościa , a mianowicie na …. GWIAZDORA!.   Ale zanim spotkaliśmy się z Gwiazdorem, dzieci z wielkim zainteresowaniem uczestniczyły w przedstawieniu  o Pani Mikołajkowej, Elfie i Bałwanku. Było super!!! … Czytaj więcej »

 • Świąteczne spotkanie z Rodzicami

  Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi: Wstańcie, pasterze, Bóg się Wam rodzi Czym prędzej się wybierajcie, Do Betlejem pośpieszajcie, Przywitać Pana. Dnia 10  grudnia w naszej grupie odbyło się Świąteczne spotkanie z Rodzicami. Miła, świąteczna atmosfera udzielała się dzieciom, które… Czytaj więcej »

 • Urodziny Hani

  Dziś są Twoje urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania z koleżankami i kolegami. W grudniu obchodziliśmy  urodziny Hani. W tym szczególnym dniu zaśpiewaliśmy Hani tradycyjne… Czytaj więcej »

 • Akcja edukacyjna – Co to jest recykling

  Dnia 12 grudnia w naszym przedszkolu pojawiła się Śmieciarka – Miecia. Była duża i żółta . Panie, które miały z nami zajęcia rozmawiały z nami o recyklingu, segregowaniu śmieci oraz jak należy  dbać o nasze środowisko.  Rozwiązywaliśmy ciekawe, zadania ekologiczne… Czytaj więcej »

 • Uczestniczymy w Konkursie Recytatorskim

  „W kosmosie”- Iwona Salach W ogromnym, ciemnym kosmosie, Krążą różne planety. Chciałabym je kiedyś odwiedzić, Bo teraz nie mogę niestety. Tych planet jest razem osiem. Pozwólcie, że je wymienię: Merkury, Wenus i Ziemia, Co dalej? Bo chyba nie wiem. Mars,… Czytaj więcej »