Dodano: 16 grudnia 2021 r.

W czwartek 16.12.2021 r. na przedszkolnych korytarzach zabrzmiał dzwonek, na dźwięk którego w salach momentalnie zapanowała cisza, bo wszyscy wiedzą, że Gwiazdor przychodzi tylko do grzecznych dzieci 🙂
Do tego spotkania z wyjątkowym gościem dzieci z grupy „Słoneczka” przygotowały się bardzo starannie. Od samego rana dzieci były bardzo niecierpliwe i rozemocjonowane. Jeden przez drugiego dopytywał o Gwiazdora. Niektórzy ukradkiem spoglądali na drzwi, inni wypatrywali go za oknem. Radość dzieci była ogromna kiedy ujrzały Gwiazdora. Dzieci bardzo chętnie rozmawiały z gościem, odpowiadały na zadawane pytania, wręczyły mu listy i rysunki oraz zaśpiewały piosenkę.  Wspaniały dzień pełen emocji i pozytywnych wrażeń na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.