Dodano: 6 lutego 2020 r.

Drodzy Rodzice i dzieci,

Zapraszamy do wzięcia udziału w

Konkursie Fotograficznym

EMOCJE W OBIEKTYWIE”

Celem konkursu jest:

• rozwijanie umiejętności dostrzegania specyfiki i wyjątkowości wieku przedszkolnego,

• odkrywanie stanów emocjonalnych dziecka,

• rozwijanie wyobraźni przestrzennej poprzez pracę fotograficzną,

• promowanie pasji fotograficznych wśród rodziców/opiekunów przedszkolaków,

• zachęcanie dzieci i rodziców do wspólnego spędzania czasu,

Zakres tematyczny konkursu:

• Przedmiotem konkursu są fotografie prezentujące emocje, przeżycia lub nastroje najmłodszych oraz sytuacje z nimi związane.

• Zadaniem konkursowym jest zarejestrowanie techniką fotograficzną wyrazu twarzy, miny, gestów, pozy dzieci przedszkolnych.

Zadania uczestnika konkursu:

• Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie zdjęcia przedstawiającego różne emocje (np. radość, smutek, złość, strach, zdziwienie…..)

• Zdjęcie powinno przedstawiać dziecko/ dziecko wraz z bliską rodziną/ ulubionym zwierzątkiem/ maskotką, tak aby uwidocznione zostały EMOCJE.

• Format zdjęcia: 10cm x 15cm

• Fotografie na odwrocie powinny zawierać: tytuł zdjęcia, imię i nazwisko dziecka, nazwę grupy.

Czas trwania konkursu:

Termin składania zdjęć do końca lutego 2020r. Zdjęcia prosimy dostarczyć do Pań nauczycielek w grupie „Obłoczki”.

Zapraszamy !!!

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać u koordynatorek konkursu- p. Anety i p. Magdy z grupy „Obłoczki”