BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • PRACA ZDALNA 09.04.

  Witamy serdecznie! Przesyłamy Wam dzisiaj kolejne nowe pliki, które umieściłyśmy w folderze na dysku: praca zdalna 09.04 – dowiecie się skąd wziął się wielkanocny zajączek, będziecie mogli rozwiązać kolejną krzyżówkę, posłuchać opowiadania o zajączku, przećwiczyć jego rysowanie i wykonać zajączka… Czytaj więcej »

 • PRACA ZDALNA 08.04.

  Dzień dobry! Witamy Was serdecznie i przesyłamy kolejne nowe pliki, które umieściłyśmy w folderze na dysku: praca zdalna 08.04 – proponujemy na dzisiaj wysłuchanie nowej piosenki pt. „Koszyczek dobrych życzeń” i zabawę przy niej:), pracę z naszą książką – do… Czytaj więcej »

 • PRACA ZDALNA 07.04.

  Dzień dobry ! Przesyłamy Wam dzisiaj kolejne nowe pliki, umieściłyśmy je w folderze na dysku: praca zdalna 07.04, a w nim ćwiczenia w przeliczaniu i porównywaniu liczebności w zakresie dziesięciu, krzyżówka wielkanocna, lekcja rysowania kurczaka i różne karty pracy. Przyjemnego… Czytaj więcej »

 • PRACA ZDALNA 06.04.

  Dzień dobry! Przesyłamy Wam kolejne nowe pliki, które umieściłyśmy w folderze na dysku: praca zdalna 06.04, a w nim:ciekawostki na temat zwyczajów i tradycji wielkanocnych; opowiadanie „Gipsowe pisanki”, zadania z kart pracy, wprowadzenie litery „f” oraz do samodzielnego zrobienia –… Czytaj więcej »

 • PRACA ZDALNA 03.04.

  Dzień dobry! Przesyłamy dzisiaj kolejne nowe pliki, które umieściłyśmy w folderze na dysku: praca zdalna 03.04. – odkrywamy świat monet i banknotów oraz propozycje zająć z wykonanymi przez Was pieniążkami:) Zbliża się Niedziela Palmowa, w folderze o tej samej nazwie… Czytaj więcej »

 • PRACA ZDALNA 02.04.

  Dzień dobry! Przesyłamy Wam dzisiaj kolejne nowe pliki, które umieściłyśmy w folderze na dysku: praca zdalna 02.04. – a w nim: poszukiwania oznak wiosny; ciekawe karty pracy, puzzle i zakodowane obrazki kwiatów. Ciekawe komu z Was uda się je odkodować… Czytaj więcej »

 • ZAMIERZENIA WYCHOWAWCZO-DYDAKTYCZNE NA MIESIĄC KWIECIEŃ

  TYDZIEŃ 1 Temat tygodnia: Wielkanoc Zamierzenia wychowawczo-dydaktyczne (cele główne): rozwijanie mowy, poznawanie zwyczajów wielkanocnych, rozwijanie umiejętności dokonywania analizy i syntezy słów, rozpoznawanie i nazywanie poznanych liter, przeliczanie i dodawanie w zakresie dziesięciu, poznawanie różnych pisanek, rozwijanie sprawności fizycznej, kształtowanie poczucia… Czytaj więcej »

 • PRACA ZDALNA 01.04.

  Dzień dobry! Przesyłamy Wam dzisiaj kolejne nowe pliki, które umieściłyśmy w folderze  na dysku: praca zdalna 01.04. – tematem przewodnim jest zielona żabka i kolorowy motylek, znajdziecie tam również propozycje prac plastycznych – mamy nadzieję, że z nich skorzystacie i… Czytaj więcej »

 • PRACA ZDALNA 31.03

  Dzień dobry! Przesyłamy Wam dzisiaj kolejne nowe pliki, które umieściłyśmy w folderze na dysku: praca zdalna 31.03. oraz plik – zdrowo i sportowo z propozycją zabaw ruchowych z kolorowymi kółkami. Dodatkowo dołączamy dla Was nowe foldery: ZABAWY ROZWIJAJĄCE MOWĘ I… Czytaj więcej »

 • PRACA ZDALNA 30.03.

  Dzień dobry! Przesyłamy Wam dzisiaj kolejne nowe pliki, które umieściłyśmy w folderze na dysku : praca zdalna 30.03.(folder), a w nim – kolory wiosny; wprowadzenie litery -ł; piosenka Wiosenne buziaki. Dodatkowo na ten nowy tydzień dołączamy: Do folderu KARTY PRACY… Czytaj więcej »