BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • TAK PRACUJEMY W DOMU! cz.2

  Kochani!!! Życzymy Wam miłego spotkania w naszej galerii. Pięknie pracujecie i bawicie się w swoich domach. Pozdrawiamy Was gorąco i do następnych zdjęć 🙂

 • TAK PRACUJEMY W DOMU:)

  Dziękujemy wszystkim za przesłane zdjęcia Waszych prac i działań domowych, z których wynika, że pracujecie sumiennie i  doskonale radzicie sobie ze wszystkimi zadaniami. Pozdrawiamy WAS gorąco i czekamy na kolejne zdjęcia:)    

 • Dzień Kobiet

  DLA CHŁOPCÓW O KOBIETACH: ) Kobietka, pani, dziewczynka Właściwie kim jest ona? To może być siostrzyczka mamusia, babcia, żona! I pani w bibliotece, sąsiadka, aptekarka Pani wychowawczyni i pani dziennikarka. W szpitalu pani doktor i koleżanka  Ola I każda dama… Czytaj więcej »

 • KRÓL LEW

  Lew ma, wiadomo, pazur lwi, Lew sobie z wszystkich wrogów drwi. Bo jak lew tylko ryknie, To wróg natychmiast zniknie.  

 • Lekcja rysowania

  Dzisiaj weszliśmy w rolę małych artystów i rysowaliśmy LWA. To była bardzo twórcza zabawa 🙂

 • „Matematyka to ważna sprawa, a dla nas wszystkich to jest zabawa” :)

  Co robi sowa – sowa mądra głowa? Liczy na drzewie gruszki. Liczy dzisiaj i w niedzielę Lecz, czy dobrze policzyła? Sprawdź, czy się nie pomyliła? Trzy kreski, trzy kąty, Rysuje trójkąty. Już każdy dzieciaczek Trójkątny ma szlaczek. Kwadraciki bardzo lubię… Czytaj więcej »

 • Zajęcia ekologiczne

  Dnia 12 lutego nasza grupa brała udział w zajęciach ekologicznych organizowanych przez firmę „GOAP”. Podczas zajęć przybliżono dzieciom tematykę segregacji odpadów, dalszego postępowania z odpadami problemowymi oraz zasady dbania o czystość najbliższego otoczenia. W trakcje zajęć uczyliśmy się segregować odpady,… Czytaj więcej »

 • Bal karnawałowy

  Dzisiaj w przedszkolu jest wielki bal, Więc dekorację ma każda z sal. Już wchodzą pierwsi tanecznym krokiem, Ewa-księżniczka, Krzyś-Nowy Roczek. Pełno jest dzieci i tu, i tam, Już gra muzyka, ruszajmy w tan…  

 • Dzień Babci i Dziadka

  Kochana Babciu, kochany Dziadku, dziś Wam przynoszę po jednym kwiatku, do tego dokładam serdeczne życzenia, niech Wam się spełnią wszystkie marzenia!!!  

 • Karnawałowy Balik w Szkole Podstawowej nr 72

  6- latki z zaprzyjaźnionych przedszkoli , wzięły dzisiaj udział w specjalnie zorganizowanym dla nich BALIKU KARNAWAŁOWYM. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci i bawiliśmy się doskonale. Nie zabrakło atrakcji zarówno dla ciała jak i dla ducha 🙂 Dziękujemy Nauczycielom ze Szkoły Podstawowej… Czytaj więcej »