BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Wigilijny obiad

  Dnia 17 grudnia w naszej grupie spożywaliśmy odświętny obiad nazywany Wigilijnym Obiadem. Zgodnie ze staropolską tradycją przed obiadem przełamaliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie świąteczne życzenia. Następnie zasiedliśmy do wspólnego stołu, aby zjeść tradycyjne wigilijne potrawy tj. barszcz, ryby, kapustę… Czytaj więcej »

 • SPOTKANIE Z GWIAZDOREM

  Dzień 17 grudnia br. był bardzo tajemniczym dniem w grupie „Obłoczki”. Już od samego rana wchodząc na salę dzieci zauważyły wielki prezent stojący na dywanie. Z zaciekawieniem obchodziły go dookoła i próbowały zajrzeć w najdrobniejsze szczeliny papieru – co też… Czytaj więcej »

 • ŚWIĄTECZNE PRZEDSTAWIENIE

  Dnia 17 grudnia br. wszystkie dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w przedstawieniu  o Pani Mikołajowej, Reniferze, Elfie i Bałwanku. Było mnóstwo wspaniałej zabawy. Dzieci rozwiązywały zagadki o tematyce świątecznej, brały udział w świątecznej gimnastyce oraz tańcach i korowodach. Później do… Czytaj więcej »

 • ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z RODZICAMI

  Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen radości, refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity. Dzieci z dużym przejęciem… Czytaj więcej »

 • AKCJA EDUKACYJNA – „RECYKLING”

  Dnia 12.12.2019 r odbyła się na terenie naszego przedszkola akcja edukacyjna – „Recykling”. Miała ona na celu pokazanie dzieciom na czym polega recykling i dlaczego jest on tak ważny. Zajęcia odbywały się na zewnątrz i wewnątrz śmieciarki „Miecia”. Dzieci poprzez… Czytaj więcej »

 • URODZINY KRYSI

  Krysiu dziś są Twoje urodziny, zdrowia, szczęścia Ci życzymy.

 • Czapeczka Świętego Mikołaja

  W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja wykonaliśmy w prezencie dla naszego gościa czerwone czapeczki z pomponem. Dzieci wykonały prace za pomocą wydzieranki z czerwonego papieru oraz waty.

 • MIKOŁAJKI

  Dnia 6 grudnia obchodziliśmy w naszej grupie Mikołajki. Najpierw szukaliśmy śladów Mikołaja w naszej sali, szatni …. i udało się !!! Wchodząc do szatni ujrzeliśmy pozostawione w różnych miejscach prezenty. : ) Z radością więc zabraliśmy się do sprawdzania co też… Czytaj więcej »

 • MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIATU

  Praca, którą wykonuje się za darmo, z potrzeby serca, jest istotnie bezcenna. W celu wyrażenia uznania dla trudu wolontariuszy na całym świecie z inicjatywy ONZ obchodzony jest od 1986 roku Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To doskonała okazja, by uświadomić wszystkim wysiłek,… Czytaj więcej »

 • UBIERAMY CHOINKĘ

  Ubierzemy dziś choinkę w kolorowe bombki, zawiesimy srebrny łańcuch i czerwone wstążki. Ref.: Bo najpiękniejsza będzie dziś choinka w sali przedszkolaków I najpiękniejsze będą prezenty dla małych i starszaków. Świecą srebrne gwiazdki w koło i lampki mrugają. Moc uścisków i… Czytaj więcej »