BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • POWRÓT DZIECI DO PRZEDSZKOLA – INFORMACJE

  Poznań dnia 14 maja 2020 r. Szanowni Rodzice, przekazujemy Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o chęci posłania dziecka do przedszkola w trakcie trwania pandemii COVID-19: PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE PRZEDSZKOLA NR 28 IM. MAŁYCH ASTRONOMÓW W… Czytaj więcej »

 • KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY – PROPOZYCJE ZABAW

  DRODZY  RODZICE KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY POLECAJĄ: BEZPIECZNA STREFA Z BAJKAMI, GRAMI I FILMIKAMI EDUKACYJNYMI W czasie, kiedy dzieci spędzają więcej czasu w domu, warto zapewnić im wartościowe formy rozrywki łączące zabawę z edukacją oraz ruchem. Kubuś o tym wie, dlatego… Czytaj więcej »

 • Prośba do Rodziców

  Drodzy Rodzice W związku z tym, iż przedszkole w okresie 13-24.05.2020r. będzie gruntownie sprzątane, dezynfekowane, prosimy o zabranie z przedszkola rzeczy pozostawionych w szatni  (worki, kapcie, ręczniki, szczoteczki  do zębów, poduszki, kocyki). W przeciwnym razie złożymy wszystkie rzeczy w jednym… Czytaj więcej »

 • ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

  Drodzy Rodzice Na podstawie § 18 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu  z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r., Nr… Czytaj więcej »

 • INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI PRZYJĘTYCH

  INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI PRZYJĘTYCH 1.Rodzice, którzy elektronicznie wypełnili potwierdzenie woli zapisu dziecka zakwalifikowanego do przedszkola, są zobligowani do dosłania skanu w/w dokumentu (dokument do pobrania w zakładce ogłoszenia – nabór na rok szkolny 2020/2021) na adres p28@poznan.interklasa.pl    2.Informacje… Czytaj więcej »

 • LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH

  Drodzy Rodzice, Poniżej znajdują się listy dzieci przyjętych i listy dzieci nieprzyjętych. Lista dzieci przyjętych do Przedszkola nr 28 im. Małych Astronomów Lista dzieci nieprzyjętych do Przedszkola nr 28 im. Małych Astronomów

 • WYNIKI NABORU 2020/2021

  Lista dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola nr 28 im. Małych Astronomów w Poznaniu UWAGA !!! SZCZEGÓŁY DALSZEGO POSTĘPOWANIA ZAMIESZCZONE SĄ W INFORMACJI NABÓR NA ROK SZKOLNY 2020/2021 (ZAKŁADKA OGŁOSZENIA)  Lista dzieci niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 28 im. Małych Astronomów w Poznaniu… Czytaj więcej »

 • NABÓR NA ROK SZKOLNY 2020/2021

  UWAGA RODZICE LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DZIECI DO POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO NIE JEST JEDNOZNACZNA Z PRZYJĘCIEM DZIECKA DO PRZEDSZKOLA   Od dnia 9.04 do 16.04 br. rodzice/opiekunowie prawni dzieci zakwalifikowanych składają pisemnie potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane… Czytaj więcej »

 • Pomysł na spędzenie wolnego czasu

  Szanowni Państwo, zamknięte przedszkola, ograniczone możliwości wspólnych zabaw i przebywania na świeżym powietrzu, to jeszcze więcej czasu przed ekranami telewizorów czy tabletów. To też znacznie mniej ruchu, tak bardzo potrzebnego dzieciom na co dzień. Fundacja Veolia Polska podpowiada, jak zadbać… Czytaj więcej »