BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • ZEBRANIE DLA RODZICÓW DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA

  DRODZY RODZICE Z uwagi na Pandemię i długotrwałe zawieszenie zajęć w przedszkolu, a także dalsze panujące ograniczenia , nie byliśmy i nie jesteśmy w stanie organizować zajęć adaptacyjnych dla dzieci nowo przyjętych do naszego przedszkola.  Nie było też możliwości zorganizowania… Czytaj więcej »

 • WYPRAWKA DLA NOWEGO PRZEDSZKOLAKA

   Wyprawka, czyli co Wasz maluszek musi posiadać zanim przyjdzie do przedszkola: kapcie podpisane (np. na podeszwie) , wygodne i łatwe do wkładania ręcznik mały z wieszaczkiem- podpisany 2 komplety zapasowych ubrań łatwych do samodzielnego założenia i 3 komplety bielizny (wszystkie… Czytaj więcej »

 • DYŻUR WAKACYJNY

  DRODZY  RODZICE, Lista dzieci przyjętych na dyżur wakacyjny dostępna w przedszkolu.

 • DYŻUR WAKACYJNY

  Poznań, dnia 10 czerwca 2020r.   Szanowni Rodzice, czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek oświatowych w związku z COVID-19 wymusza dokonywanie zmian w organizacji pracy przedszkola, także w miesiącach wakacyjnych tj. lipcu i sierpniu 2020r.   Przedszkole Nr 28 będzie czynne  w… Czytaj więcej »

 • Dyżur wakacyjny

  DRODZY RODZICE W okresie wakacyjnym nasze przedszkole będzie pracować zgodnie z wytycznymi Wydziału Oświaty Miasta Poznania przez okres  6 tygodni od 01.07  do 31.07 br.  – PRZEDSZKOLE OTWARTE od 20.08 do 31.08 br.  – PRZEDSZKOLE OTWARTE od 01.08  do 19.08… Czytaj więcej »

 • POWRÓT DZIECI DO PRZEDSZKOLA – INFORMACJE

  Poznań dnia 14 maja 2020 r. Szanowni Rodzice, przekazujemy Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o chęci posłania dziecka do przedszkola w trakcie trwania pandemii COVID-19: PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE PRZEDSZKOLA NR 28 IM. MAŁYCH ASTRONOMÓW W… Czytaj więcej »

 • KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY – PROPOZYCJE ZABAW

  DRODZY  RODZICE KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY POLECAJĄ: BEZPIECZNA STREFA Z BAJKAMI, GRAMI I FILMIKAMI EDUKACYJNYMI W czasie, kiedy dzieci spędzają więcej czasu w domu, warto zapewnić im wartościowe formy rozrywki łączące zabawę z edukacją oraz ruchem. Kubuś o tym wie, dlatego… Czytaj więcej »

 • Prośba do Rodziców

  Drodzy Rodzice W związku z tym, iż przedszkole w okresie 13-24.05.2020r. będzie gruntownie sprzątane, dezynfekowane, prosimy o zabranie z przedszkola rzeczy pozostawionych w szatni  (worki, kapcie, ręczniki, szczoteczki  do zębów, poduszki, kocyki). W przeciwnym razie złożymy wszystkie rzeczy w jednym… Czytaj więcej »

 • ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

  Drodzy Rodzice Na podstawie § 18 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu  z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r., Nr… Czytaj więcej »

 • INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI PRZYJĘTYCH

  INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI PRZYJĘTYCH 1.Rodzice, którzy elektronicznie wypełnili potwierdzenie woli zapisu dziecka zakwalifikowanego do przedszkola, są zobligowani do dosłania skanu w/w dokumentu (dokument do pobrania w zakładce ogłoszenia – nabór na rok szkolny 2020/2021) na adres p28@poznan.interklasa.pl    2.Informacje… Czytaj więcej »