BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Pomysł na spędzenie wolnego czasu

  Szanowni Państwo, zamknięte przedszkola, ograniczone możliwości wspólnych zabaw i przebywania na świeżym powietrzu, to jeszcze więcej czasu przed ekranami telewizorów czy tabletów. To też znacznie mniej ruchu, tak bardzo potrzebnego dzieciom na co dzień. Fundacja Veolia Polska podpowiada, jak zadbać… Czytaj więcej »

 • UWAGA – aktualizacja 25.03. nie przynosimy oryginałów dokumentów

  Poznań 25 marca 2020 r. Szanowni Rodzice, w związku z wprowadzeniem przez rząd RP dalszych ograniczeń dotyczących przemieszczania się nie będzie dyżurów w przedszkolach i szkołach podstawowych w celu odebrania od Rodziców dokumentów  w rekrutacji do przedszkoli. Przyjmujemy, że przesłane… Czytaj więcej »

 • Uwaga-termin składania oryginałów dokumentów

  Drodzy Rodzice Minął ostatni dzień składania dokumentacji w związku z naborem na rok szkolny 2020/2021 Aby dokończyć procedurę pierwszego etapu rekrutacji, należy dostarczyć dokumenty w formie papierowej  do placówki pierwszego wyboru, dotyczy to tych z Państwa , którzy wysłali skany… Czytaj więcej »

 • WAŻNE 13.03.2020r. AKTUALIZACJA DOT. REKRUTACJI

  DOTYCZY REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA!!! DRODZY RODZICE I OPIEKUNOWIE Z UWAGI NA ROZWIJAJĄCĄ  SIĘ SYTUACJĘ DOTYCZĄCĄ  ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ KORONAWIRUSA PRZEKAZUJEMY AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z REKRUTACJĄ TERMINY REKRUTACJI NIE ULEGAJĄ ZMIANIE, TJ. DO 24 MARCA 2020R. RODZICE, KTÓRZY CHCĄ ZŁOŻYĆ WNIOSKI PROSZENI… Czytaj więcej »

 • Bawimy i uczymy się w domu

  Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci   Znaleźliśmy się wszyscy w nowej i niewątpliwie trudnej sytuacji, szczególnie trudnej do zrozumienia przez dzieci. Czas, w którym dziecko nie chodzi do przedszkola, można wykorzystać na to, aby stało się ono bardziej samodzielne. Warto zachęcać… Czytaj więcej »

 • WAŻNE!!! REKRUTACJA – GODZINY PRACY SEKRETARIATU

  DOTYCZY REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA!!! W ZWIĄZKU Z ZAMKNIĘCIEM PRZEDSZKOLA OD 11 DO 24 MARCA 2020R.  SPOWODOWANEGO PRZECIWDZIAŁANIEM ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ KORONAWIRUSA, INFORMUJĘ ŻE TERMINY REKRUTACJI NIE ULEGAJĄ ZMIANIE,  TJ. DO 24 MARCA 2020R. GODZINY PRACY SEKRETARIATU W OKRESIE REKRUTACJI 12.03.2020R. GODZ.10.00-15.00… Czytaj więcej »

 • Ogłoszenie – zamknięcie przedszkola

  Poznań, dnia 10 marca 2020 r. Szanowni Rodzice!    Z uwagi na działania prewencyjne dotyczące zminimalizowania ryzyka wystąpienia kolejnych zakażeń koronawirusem w Poznaniu i rekomendacje Miasta Poznania jako organu prowadzącego przedszkole  informujemy, że : nasze przedszkole będzie zamknięte od 11.03… Czytaj więcej »

 • Co nas czeka w marcu

  Co nas czeka w marcu: 7. 03 ( sobota ) – Drzwi otwarte , godz.10 – 12. 9 .03 ( poniedziałek) – Dzień Kobiet – impreza w grupie. 10.03. (wtorek)– Koncert Filharmonii Pomysłów, prosimy aby dzieci w tym dniu były… Czytaj więcej »

 • DRZWI OTWARTE

  Zapraszamy na „DRZWI OTWARTE” w sobotę 7 marca 2020 r. w godzinach 10.00 – 12.00   W programie : Zapoznanie rodziców z ofertą dydaktyczno-wychowawczą przedszkola; Zwiedzanie placówki; Rozmowy z gronem pedagogicznym; Dla dzieci wiele atrakcji i niespodzianek; (Mile widziane obuwie… Czytaj więcej »

 • Konkurs Fotograficzny „Emocje w obiektywie”

  Drodzy Rodzice i dzieci, Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym „EMOCJE W OBIEKTYWIE” REGULAMIN KONKURSU Celem konkursu jest: rozwijanie umiejętności dostrzegania specyfiki i wyjątkowości wieku przedszkolnego, odkrywanie stanów emocjonalnych dziecka, rozwijanie wyobraźni przestrzennej poprzez pracę fotograficzną, promowanie pasji fotograficznych… Czytaj więcej »