BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • AKCJA EDUKACYJNA – „RECYKLING”

  W czwartek, dnia 12 grudnia odbyła się na terenie naszego przedszkola akcja edukacyjna – „RECYKLING”. Miała ona na celu pokazanie dzieciom na czym polega recykling i dlaczego jest on tak ważny. Zajęcia odbywały się we wnętrzu śmieciarki i  dowiedzieliśmy się… Czytaj więcej »

 • WYCIECZKA DO SZRENIAWY – CIĄG DALSZY

  A oto ciąg dalszy atrakcji i ciekawych miejsc w trakcie pobytu w Szreniawie…

 • GWIAZDOR W PRZEDSZKOLU I WSPÓLNA WIGILIA Z „UFOLUDKAMI”

  17 grudnia 2019 roku – to dla nas był niecodzienny, wyjątkowy i długo oczekiwany dzień. Świąteczna atmosfera udzielała nam się już od początku grudnia. W końcu we wtorek zawitał do nas Gwiazdor. Przed jego odwiedzinami obejrzeliśmy przedstawienie o pani Mikołajowej,… Czytaj więcej »

 • WYCIECZKA DO SZRENIAWY

  W poniedziałek, 9 grudnia wybraliśmy się wraz z grupą „Ufoludki” na wycieczkę autokarową do Muzeum Rolnictwa w Szreniawie. Na miejscu powitał nas serdecznie sympatyczny Pan Sopelek. Po krótkim powitaniu udaliśmy się na zwiedzanie majątku szreniawskiego i oglądaliśmy pałacowe wnętrza. Następnie… Czytaj więcej »

 • ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

  25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia i z tej okazji dzieci z grupy „UFOLUDKI” zaprosiły nas na występ. Pluszowy miś, który wyszedł z lasu bardzo ucieszył się z tak wielu gości. Każda grupa przyniosła dla misia prezent- niespodziankę. Dzieci zaprezentowały… Czytaj więcej »

 • „SOKOŁY” Z WIZYTĄ U SŁONECZEK

  W piątek, 22 listopada zaprosiliśmy do nas „SOKOŁY”. To organizacja pożytku publicznego, która prowadzi Środowiskowy Dom Samopomocy „SOKOŁY” dla osób niepełnosprawnych intelektualnie i fizycznie. Chcemy sprawiać radość i pomagać takim ludziom, dlatego zaprosiliśmy ich do naszego przedszkola na występ „Jesienna… Czytaj więcej »

 • JESIENNA OPOWIEŚĆ

  W poniedziałek, 18 listopada 2019r. grupa „SŁONECZKA” zaprosiła dzieci z przedszkola oraz rodziców na przedstawienie pod tytułem: „JESIENNA OPOWIEŚĆ”. To opowieść o Pani Jesieni, jesiennym lesie i zwierzątkach tam żyjących ( wiewióreczki, jeżyki, misie ), które przygotowywały się do zimy… Czytaj więcej »

 • DZIEŃ MAŁEGO PATRIOTY

  W piątek, 8 listopada 2019 roku obchodziliśmy w naszej grupie „DZIEŃ MAŁEGO PATRIOTY”. W tym dniu przyszliśmy do przedszkola odświętnie ubrani. Towarzyszyły nam barwy biało-czerwone i symbole narodowe. Dowiedzieliśmy się co to jest „niepodległość” i kto to jest „patriota”. Wysłuchaliśmy… Czytaj więcej »

 • KOSZ PANI JESIENI

  W październiku ogłoszony został konkurs plastyczny pod tytułem: „KOSZ PANI JESIENI”. Na konkurs wpłynęło osiem prac. Wszystkie kosze wykonane były bardzo pomysłowo, oryginalnie i estetycznie. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a także nagrody. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz twórczych pomysłów… Czytaj więcej »

 • WYSTĘP „OBŁOCZKÓW” DLA DZIECI Z PRZEDSZKOLA

  W środę, 30 października grupa „OBŁOCZKI” zaprosiła nas na swój pierwszy występ. Dzieci z grupy „OBŁOCZKI” zaprezentowały wiersze, piosenki oraz zabawy ruchowe, które przygotowały dla rodziców w związku z Pasowaniem na Przedszkolaka. Pokazały nam to, czego nauczyły się w przedszkolu… Czytaj więcej »