Dodano: 27 listopada 2019 r.

25 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem- misiem. Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie misie opanowały nasze przedszkole. W tym dniu grupa Ufoludki zaprosiła kolegów i koleżanki z pozostałych grup na przedstawienie. Przybył też i główny bohater tego dnia – Miś. Podczas występu dzieci zaprezentowały wierszyki i piosenki o misiu. Każda z grup przygotowała dla misia prezent, ale też i on miał dla przedszkolaków niespodziankę. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, a najwięcej radości sprawiła dzieciom możliwość zaprezentowania swojego ukochanego pluszaka kolegom i zabawa z nim.