Dodano: 15 października 2019 r.

Dnia 15 października dzieci mogły uczestniczyć w Koncercie Filharmonii Pomysłów. Tym razem dzieci zostały zaproszone do Krainy Dźwięków. Dowiedziały się gdzie mieszkają dźwięki, które były bardzo różne – jedne głośne a inne zupełnie ciche. Następnie dzieci zostały zaproszone przez Panią Dozorczynię do wspólnej zabawy w krainie muzyki i piosenki. Wraz z muzycznymi przyjaciółmi oraz zapomnianą marionetką dzieci mogły odkrywać zagubione dźwięki tak jak im podpowiadała wyobraźnia. Znaleźliśmy dźwięki bardzo głośne , ciche i najcichsze.
Podczas koncertu nie mogło zabraknąć również muzycznej gimnastyki i śpiewania piosenek. Dzieciom w muzycznej podróży do Krainy Dźwięków pomagały znane już dzieciom muzyczne stworki czyli Muzolinka i Muzolek.
Było bardzo aktywnie i wesoło !!!
Koncert Filharmonii Pomysłów był bardzo interesujący i wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem brały w nim udział.