Dodano: 8 października 2019 r.

Dnia 1 października po raz pierwszy w tym roku szkolnym dzieci miały okazję uczestniczyć w koncercie Filharmonii Pomysłów. Koncert nosił tytuł : ,, Zakamarki Sonostworków”. Podczas koncertu dzieci razem z Muzolkiem poznały nowe instrumenty : ukulele i tubę basową zwaną  helikonem. Muzolek-  muzyczny przyjaciel dzieci spotkał też Uku i Heli czyli maleńkie żyjątka mieszkające w muzyce. Uku i Heli budziły się tylko wtedy, gdy instrumenty potrzebowały ich pomocy albo gdy dzieci chciały odkryć muzykę i nowe instrumenty. Dzieci razem z Muzolkiem uczestniczyły również w muzycznej gimnastyce i wspólnej zabawie. Było bardzo aktywnie i wesoło !!!

Koncert Filharmonii Pomysłów był bardzo interesujący i wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem brały w nim udział.