Dodano: 8 listopada 2019 r.

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Dlatego też 8 listopada 2019 r symbolicznie o godz. 11.11 w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Spotkanie rozpoczęło się od powitania przez Panią Dyrektor wszystkich zebranych, a następnie dzieci z paniami dumnie, przyjmując właściwą postawę „na baczność”, odśpiewały hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Wszystkie dzieci tego ważnego dnia wyglądały odświętnie i uroczyście, a na ich piersi widniały kotyliony w barwach narodowych. Dzień Niepodległości był bardzo radosnym i ważnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych przedszkolaków.