Dodano: 29 listopada 2023 r.
  • 1.12 (piątek) – Koncert Pro Sinfonika. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane odświętnie.
  • 5.12 (wtorek) – Świąteczna sesja fotograficzna.
  • 6.12 (środa) – Mikołajki. Prosimy, aby dzieci były ubrane na czerwono, mogą mieć też czapeczkę mikołajkową.
  • 6.12 (środa) – Zajęcia otwarte dla Rodziców (szczegóły w osobnym ogłoszeniu).
  • 7.12 (czwartek) –Warsztaty piernikowe.
  • 8.12( piątek) – Szpital Pluszowego Misia. Prosimy, aby dzieci w tym dniu przyniosły swoje ulubione  misie.
  • 12.12 (wtorek) – Warsztaty dla dzieci „Bańki”.
  • 13.12 (środa) – Spotkanie świąteczne z Rodzicami godz. 14.00 (szczegóły w osobnym ogłoszeniu).
  • 18.12(poniedziałek) – Spotkanie z autorką książek dla dzieci panią Moniką Skikiewicz (warsztaty).
  • 19.12 ( wtorek) – Spotkanie z przedstawicielami Fundacji Moje skrzydła – wykonanie świątecznych kartek    dla dzieci przebywających w szpitalach
  • 20.12(środa) –Gwiazdor i obiad Wigilijny. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane odświętnie.
  • Urodziny w grupie.
  • Mamo, Tato poczytaj mi bajeczkę– czynny udział w akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.
  • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury – czynny udział w projekcie.
  • Zbieramy plastikowe nakrętki dla chorej Stefci.
  • Udział w programie edukacji i aktywizacji sportowej dzieci  „Zdrowo i sportowo”.