BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Świąteczne Życzenia

  Drodzy Rodzice   Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia  będą czasem spokoju, szczęścia i radości przeżywanej w gronie najbliższych  oraz wytchnieniem od codziennych obowiązków.     Niech Nowy 2021 Rok przyniesie wszelką pomyślność i pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń.   Tego… Czytaj więcej »

 • Kolędowanie z Gwiazdkami

  Kochani Rodzice    W tym roku nie możemy spotkać się w naszej grupie, aby wspólnie uczestniczyć w wigilijnym spotkaniu ale mamy dla Was niespodziankę. Zapraszamy do wspólnego kolędowania z Gwiazdkami. Bardzo się staraliśmy, aby pięknie zaśpiewać dla Was kolędy oraz… Czytaj więcej »

 • Kolędowanie z Gwiazdkami

  Kochani Rodzice    W tym roku nie możemy spotkać się w naszej grupie, aby wspólnie uczestniczyć w wigilijnym spotkaniu ale mamy dla Was niespodziankę. Zapraszamy do wspólnego kolędowania z Gwiazdkami. Bardzo się staraliśmy, aby pięknie zaśpiewać dla Was kolędy oraz … Czytaj więcej »

 • Prezenty od Gwiazdora – cz. IV

  Dziękujemy  Wszystkim Rodzicom  za prezenty dla Grupy Gwiazdek   ( a w szczególności Pani Marcie ) Bardzo cieszyliśmy się z prezentów i oczywiście mogliśmy pobawić się nowymi zabawkami. Zobaczcie sami!!!  

 • Wigilijny Obiad

  Wigilijny Wieczór, opłatek na stole,  Zapach potraw wśród płonących świec,  Betlejemska gwiazda mruganiem wesołym  Niesie ziemi swą niebiańską pieśń. Dnia 17 grudnia zasiedliśmy razem ze swoimi Paniami do świątecznego, wigilijnego obiadu. Na naszych stolikach znalazły się świąteczne ozdoby, świerk, a… Czytaj więcej »

 • Prezenty od Gwiazdora – cz. III

  Dziękujemy Pani Dyrektor za prezenty dla Grupy Gwiazdek    Bardzo cieszyliśmy się z prezentów i oczywiście mogliśmy pobawić się nowymi zabawkami.   Zobaczcie sami!!!  

 • Prezenty od Gwiazdora – cz. II

  Wszystkie dzieci Gwiazdora kochają, wszystkie dzieci na Niego czekają. Moc prezentów każdemu przyniesie, każde dziecko z prezentów się cieszy.   

 • Prezenty od Gwiazdora -cz. I

  W mroźną noc grudniową Wśród śnieżnej zamieci Para reniferów Z nieba do nas leci Ciągną piękne sanie W złocistym zaprzęgu A w saniach siedzi Gwiazdor I  ma wór prezentów .   Spotkanie z Gwiazdorem było wielkim przeżyciem dla dzieci. I… Czytaj więcej »

 • Spotkanie z Gwiazdorem

  W mroźną noc grudniową Wśród śnieżnej zamieci Para reniferów Z nieba do nas leci Ciągną piękne sanie W złocistym zaprzęgu A w saniach siedzi Gwiazdor I  ma wór prezentów .  Dnia 17 grudnia dzieci czekały na przyjście specjalnego gościa ,… Czytaj więcej »

 • Urodziny Hani

  Dziś są Twoje urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania z kolegami i koleżankami. Dnia 11 grudnia  obchodziliśmy w naszej grupie urodziny  Hani. W tym szczególnym… Czytaj więcej »