BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • CO NAS CZEKA W MIESIĄCU STYCZNIU

  Wspólne kolędowanie – Impreza ogólnoprzedszkolna Emocje w obiektywie – Ogólnoprzedszkolny Konkurs Fotograficzny 21.01 ( czwartek) – Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka – prosimy, aby dzieci w tym dniu były  odświętnie ubrane 27.01 ( środa ) – Balik Karnawałowy… Czytaj więcej »

 • ZAMIERZENIA WYCHOWAWCZO-DYDAKTYCZNE NA MIESIĄC STYCZEŃ

  ZAMIERZENIA DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZE NA MIESIĄC STYCZEŃ   TYDZIEŃ 1 „Z Panią Zimą wesoło mija czas”   3-latki Cele ogólne Obszar fizyczny rozwijanie sprawności fizycznej, precyzji ruchów w toku zabaw i ćwiczeń ruchowych i naśladowczych doskonalenie czynności samoobsługowych rozwijanie sprawności manualnej Obszar… Czytaj więcej »

 • Co nas czeka w miesiącu grudniu

  4.12 (piątek) – Międzynarodowy Dzień Wolontariatu 7.12 (poniedziałek) – Mikołajki w grupie – prosimy, aby dzieci w tym dniu przyniosły mikołajkową czapeczkę (podpisaną) oraz ubrały się na czerwono 10.12 (czwartek) – Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka 17.12 (czwartek) – Gwiazdor i… Czytaj więcej »

 • KONSULTACJE Z RODZICAMI

  Drodzy Rodzice, Serdecznie zapraszamy 18.11 (środa) na konsultacje z nauczycielkami, które odbędą się w godzinach 17:00 – 19:00. UWAGA !!! Chętni Rodzice proszeni są o wpisanie się na odpowiednią listę, znajdująca się na tablicy ogłoszeń. Ze względu na sytuację epidemiologiczną konsultacje… Czytaj więcej »

 • CO NAS CZEKA W MIESIĄCU LISTOPADZIE

    9.11 ( poniedziałek) – Dzień Jeża 10.11 ( wtorek ) – Święto Odzyskania Niepodległości  (prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane na galowo) 16.11 ( poniedziałek) – Dzień Tolerancji 18.11 ( środa) – Konsultacje indywidualne  z Rodzicami 20.11 ( piątek )… Czytaj więcej »

 • Konkurs na Kotylion

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY Wszystkie dzieci z rodzicami do udziału w konkursie plastyczno-technicznym „Kotylion z okazji obchodów 11 listopada” technika pracy dowolna, termin dostarczenia prac do 16.11.2020r, prosimy o przesłanie fotorelacji z tworzenia pracy na pocztę grupową obloczki2019@wp.pl

 • ZAMIERZENIA WYCHOWAWCZO-DYDAKTYCZNE NA MIESIĄC LISTOPAD

  Tydzień 1 „Mój dom” 3-latki Cele ogólne Obszar fizyczny wdrażanie do samodzielnego wykonywania czynności higienicznych i samoobsługowych rozwijanie sprawności ruchowej poprzez udział w zabawach ruchowych rozwijanie motoryki małej Obszar emocjonalny wdrażania do rozpoznawania i nazywania emocji wdrażanie do kontrolowania swoich… Czytaj więcej »

 • DZIEŃ DYNI

  Dnia 29 października br. (czwartek) będziemy w naszej grupie obchodzić Dzień Dyni. Prosimy, aby w miarę możliwości dzieci tego dnia przyszły do przedszkola ubrane na pomarańczowo.  

 • CO NAS CZEKA W MIESIĄCU PAŹDZIERNIKU

  Co nas czeka w miesiącu październiku : 9.10 ( piątek) – Dzień Drzewa 20.10 ( wtorek) – Konsultacje indywidualne z Rodzicami , godz.17- 19 Dzień Uśmiechu – ,,Z uśmiechem Ci do twarzy ” – Konkurs Ogólnoprzedszkolny na napisanie wraz z Rodzicami bajeczki… Czytaj więcej »

 • KONSULTACJE Z RODZICAMI

  Drodzy Rodzice, Serdecznie zapraszamy na konsultacje z rodzicami, które odbędą się dnia 20 października (wtorek) w godzinach 17:00 – 19:00. UWAGA !!! Chętni Rodzice proszeni są o wpisanie na odpowiednią listę, znajdującą się na tablicy ogłoszeń. Prosimy, aby na konsultacje… Czytaj więcej »