BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • POSZUKIWANIA WIELKANOCNEGO ZAJĄCZKA

  Zgodnie z tradycją naszego przedszkola, co roku przed Świętami Wielkanocnymi przychodzi Zajączek i w tajemniczy sposób zostawia dla wszystkich dzieci prezenty. Tym razem też nas nie zawiódł. Prezenty dla każdego przedszkolaka ukrył w sali. Z wielką radością i wypiekami na… Czytaj więcej »

 • DZIEŃ WODY

  Dnia 22 marca 2021r. „Obłoczki” obchodziły Światowy Dzień Wody. Poznały znaczenie wody w życiu człowieka oraz uświadomiły sobie, ile dla każdego z nas znaczy woda. Wzięły też czynny udział w zajęciach dydaktycznych, konkursach, zabawach i eksperymentach z wodą.

 • WITAJ WIOSNO !!!

  Wiosna Naplotkowała sosna, że już się zbliża wiosna. Kret skrzywił się ponuro: – Przyjedzie pewno furą Jeż się najeżył srodze: – Raczej na hulajnodze. Wąż syknął: – Ja nie wierzę, przyjedzie na rowerze. Kos gwizdnął: – Wiem coś o tym,… Czytaj więcej »

 • KOSMICZNE PRZYGODY – KSIĘŻYC

  Pewnej nocy księżyc się żalił – jestem chudy jak rogalik, muszę dużo jeść i pić, żeby szybko zacząć tyć. Przez tydzień dużo jadł i pił I już w pierwszej kwadrze był, gdy żołądek się wypełnił wtedy nastał okres pełni W… Czytaj więcej »

 • Kosmos w słoiku- zabawa badawcza

  Dzieci bardzo lubią zabawy badawcze, to też dziś wykonaliśmy kolejne doświadczenie i stworzyliśmy kosmos zamknięty w słoiku. Uformowane kawałki waty oraz brokat (gwiazdy) zatopiliśmy w słoiku wypełnionym wodą z barwnikiem.