Dodano: 1 stycznia 2024 r.

Co nas czeka w miesiącu styczniu:

• 10.01 (środa) – Warsztaty z higienistką stomatologiczną.
  • 12.01 (piątek) – Koncert Pro Sinfonika. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane odświętnie.
  • 17.01 (środa) – Wspólne Kolędowanie – impreza ogólnoprzedszkolna.
  • 18.01 (czwartek) – Dzień Kubusia Puchatka. Prosimy, aby dzieci wykonały wraz z Rodzicami portret „Kubusia Puchatka”. Prace prosimy dostarczyć do przedszkola do dnia 17.01.
  • 22.01 (poniedziałek) – Dzień Babci i Dziadka, godz. 10:00. Prosimy o przyniesienie strojów na występ – takich samych jak na występ świąteczny dla Rodziców.
  • 24.01 (środa) – Balik Karnawałowy. Prosimy o przygotowanie strojów karnawałowych  dla dzieci.
  • Ptaki zimą – akcja dokarmiania ptaków. Prosimy, aby dzieci przyniosły pokarm dla ptaków ( np. kule tłuszczowe, ziarno)
  • Urodziny w grupie.
  • Mamo, Tato poczytaj mi bajeczkę– czynny udział w akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.
  • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury – czynny udział w projekcie.
  • Zbieramy plastikowe nakrętki dla chorej Stefci.
  • Udział w programie edukacji i aktywizacji sportowej dzieci  „Zdrowo i sportowo”.