BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Prace UFOLUDKÓW – 29.03 – 9.04.2021

  Kochane Ufoludki! Stanęliście na wysokości zadania wysyłając zdjęcia z wykonanych przez Was prac i zadań. Każde jedno zdjęcie jest dla nas cenne:) Widać, że się bardzo staracie, a i Wasi Rodzice Was wspierają i pomagają Wam. Szczególne podziękowania dla Jasia,… Czytaj więcej »

 • Wiosenne Tulipany

  Dzisiaj w ramach relaksu malowaliśmy tulipany. Było to bardzo przyjemne zajęcie, a i efekty są zacne:) Wiosna w pełni 🙂

 • Siejemy rzeżuchę

  Już niebawem będzie Wielkanoc. W domach zaczynają się przygotowania. Sprzątamy,  pieczemy i … siejemy rzeżuchę. Dzisiaj i my postanowiliśmy wysiać naszą przedszkolną rzeżuchę. W planach mamy obserwowanie jej bacznie i dopingowanie we wzrastaniu. A potem – zjemy ją podczas Śniadanka… Czytaj więcej »

 • Dzień Wiosny

  Nastała piękna pora roku – WIOSNA:) Tęskniliśmy za nią bardzo i teraz możemy się nią w pełni cieszyć. Z tej oto okazji wiele dziś o Niej rozmawialiśmy. Wiemy jakie są jej zwiastuny i co możemy robić gdy nastanie ten czas… Czytaj więcej »

 • Praca plastyczna „Jaskółka”

  Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. My dzisiaj wyczarowaliśmy jaskółeczki. W skupieniu cięliśmy i składaliśmy ptaszki. Sami zobaczcie jakie piękne wyszły 🙂

 • Urodziny Patrycji

  Tradycją jest już w naszej grupie, że świętujemy urodziny rysując wymarzone prezenty i śpiewając dla Jubilata. Dzisiaj swoje święto obchodzi Patrycja – wszyscy z radością i zaangażowaniem zaśpiewali Jej „sto lat”, a potem ochoczo zabrali się za „prezenty”. Wszystkiego najlepszego… Czytaj więcej »

 • Ruda wiewiórka 🐿

  Wiewiórka 🐿 Ruda wie­wiór­ka, ruda wie­wiór­ka ska­cze we­so­ło z drze­wa na drze­wo. Z chwiej­nej ga­łąz­ki w zie­leń da nur­ka, mach­nie ogon­kiem w pra­wo i w lewo. Ze­szła na zie­mię, nic się nie boi, wie, że orzesz­ki mamy w kie­szon­kach. O,… Czytaj więcej »

 • Dzień Kobiet

  Co roku w marcu -wszyscy o tym wiemy – Dzień Kobiet hucznie świętujemy. Chłopcy z minami wielce radosnymi, Wręczają kwiaty dla każdej dziewczyny. Cieszą się dziewczynki , cieszą się chłopaki każdy coś dostaje – dnia to urok taki. Kwiatki i… Czytaj więcej »

 • Z wizytą w ZOO 🦁🐒🦒🐘

  Wycieczka do ZOO 🐘 Do ZOO dzisiaj wyruszamy, skromny bagaż zabieramy. Każdy niesie plecak mały, a w nim ekwipunek cały. Pelerynę, z daszkiem czapkę mały soczek i kanapkę. Jest aparat, zatem dzisiaj będzie zdjęcie obok misia. Już bilety są kupione… Czytaj więcej »

 • Rodzina krokodyli 🐊

  Krokodyl 🐊 Opo­wiem wam baj­kę o kro­ko­dy­lu: Przed laty tylu a tylu Żył pe­wien kro­ko­dyl w Nilu. Raz w miej­scu upa­trzo­nym Za­bił czło­wie­ka ogo­nem, Ale zżarł tyl­ko po­ło­wę, A więc koń­czy­ny i gło­wę, Tu­łów na­to­miast za­ko­pał roz­trop­nie I po­wie­dział: „To… Czytaj więcej »