BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • urodziny Czarka i Michałka

  Dzisiaj mieliśmy istną kumulację 😉 Oprócz Wigilii przedszkolnej i odwiedzin Gwiazdorka właśnie dzisiaj swoje urodziny obchodzili nasi Jubilaci { piąte – Czarek i czwarte – Michałek }. Standardowo odśpiewaliśmy im huczne „sto lat” i każdy z nich dostał mnóstwo prezentów…… Czytaj więcej »

 • Wigilia

  WIGILIA Tyle emocji nam dzisiaj towarzyszyło! Wizyta Gwiazdorka, śpiewanie świątecznych piosenek, otrzymanie prezentów, urodziny Czarka i Michała, dekorowanie stołów, składanie sobie życzeń, uroczysty obiad wigilijny, rozpakowywanie pięknych prezentów i wspaniała zabawa nowymi zabawkami. Wszyscy w zgodzie i radości przeżywaliśmy ten… Czytaj więcej »

 • Gwiazdor

  W tym wyjątkowym dniu odwiedził nas Gwiazdorek. Słychać Go było z daleka, że do nas idzie – dzwoneczek dawał nam znak. Przywitaliśmy naszego Gościa i zaśpiewaliśmy Mu piosenki, a potem słuchaliśmy tego, co chciał nam przekazać. Oprócz słów zostawił nam… Czytaj więcej »

 • Dzień Guzika

  Guzik tu, guzik tam, guzik krąży tu i tam. Jak to miło i wesoło, kiedy guzik krąży w koło. Dnia 11 grudnia swój wielki dzień miały guziki…  Jest to może święto mało znane, ale dzięki niemu dobrze się bawiliśmy 😉… Czytaj więcej »

 • świąteczny wystrój sali

  Święta coraz bliżej i chyba każdy z nas chciałby poczuć ich magię jak najszybciej. Aby poczuć klimat zbliżających się dni już teraz zadbaliśmy o wystrój naszej sali! Bardzo się postaraliśmy. Dzięki ozdobom ręcznie wykonanym, bombkom, światełkom, łańcuchom nasza sala prezentuje… Czytaj więcej »

 • Mikołajki

  MIKOŁAJKI Kto na nie nie czeka?! Wszyscy czekamy z niecierpliwością na to, co też nam Mikołaj podaruje w ten dzień. Nie próżnowaliśmy i od rana ubieraliśmy choinkę! Jakież to było ważne zadanie – przecież ma ona stroić naszą salę przez… Czytaj więcej »

 • Dinozaury

  Wczoraj pojawił się u nas śnieg, a dzisiaj? Dzisiaj kolejna niespodzianka – zawitały do nas dinozaury. Wylepianie konturu plasteliną sprawiało nam mnóstwo radości. Staraliśmy się bardzo, aby nasze prace były piękne i rzucały się w oczy. Sami spójrzcie jak fantastycznie… Czytaj więcej »

 • zabawy na śniegu

  ŚNIEG!!! Pierwszy raz w tym roku – mamy ogromną nadzieję, że nie ostatni – spadł śnieg! Radość ogromna, frajda niesamowita! Tak długo jak wytrzymały nasze ręce, nogi, nosy i policzki, bawiliśmy się na śniegu. Rzucaliśmy śnieżkami, lepiliśmy bałwany i wydeptywaliśmy… Czytaj więcej »

 • Andrzejki

  ANDRZEJKI To dopiero wyjątkowy czas. Dzisiaj w naszej grupie dużo się działo! Szukaliśmy ukrytych kluczy, trafialiśmy do obręczy, losowaliśmy swoje zawody, rzucaliśmy magiczną kostką, losowaliśmy karteczki z tajemniczego pudełka, przebijaliśmy serca z papieru by dowiedzieć się jak będzie na imię… Czytaj więcej »

 • urodziny Antka

  Dzisiaj mieliśmy jeszcze jedno święto w naszej grupie. Otóż oprócz Dnia Pluszowego Misia cieszyliśmy się również z urodzin Antka. Dzieci narysowały piękne prezenty dla swojego kolegi i wręczyły je Antkowi po odśpiewaniu znanej wszystkim piosenki „sto lat”. Wszystkiego najlepszego Antku!