Dodano: 1 marca 2021 r.

Dnia 22 lutego  dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w zimowym spotkaniu pt. Zima w wierszu i piosence.  Spotkanie zostało zorganizowane przez grupę V czyli Gwiazdki. Ponieważ ze względów bezpieczeństwa dzieci tym razem  nie mogły spotkać się na wspólnej imprezie ,   ale nie przeszkodziło im to zupełnie  w występie. Podczas spotkania każda grupa nagrała swoją zimową  piosenkę dla koleżanek i kolegów z innych grup.  Nasze zimowe spotkanie nie mogło odbyć się oczywiście bez specjalnego gościa czyli  Pani Zimy, która była ubrana na biało i sypnęła nam śniegiem.  Pani Zima rozmawiała  z dziećmi  na temat  zimowych zabaw oraz zaprezentowała dzieciom wiersz D. Gellner pt.: „Zima”.

Wszyscy bawiliśmy się świetnie!

Na zakończenie każda grupa wykonała sobie wspólne zdjęcie z Panią Zimą , aby utrwalić tak miłe spotkanie.

Dziękujemy wszystkim Dzieciom i Paniom za mile spędzony czas.