Dodano: 1 kwietnia 2022 r.

Co nas czeka w miesiącu kwietniu :

• 6.04  (środa) – Dzień Sportu
  • 12.04  (wtorek) – Śniadanko Wielkanocne i Zajączek – prosimy, aby dzieci w tym dniu  były odświętnie  ubrane
  • W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi  zapraszamy Dzieci i  Rodziców z naszej grupy do wykonania  pracy plastycznej  pt.  ,, Zajączek Wielkanocny ” .   Praca może być wykonana  w dowolnym formacie i dowolną techniką ( mogą być również prace przestrzenne ).  Prace należy dostarczyć do dnia 11.04  (prosimy, aby prace były w folii lub zapakowane w reklamówkę)
  • 22.04 ( piątek) –  Dzień Ziemi – prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane na zielono ( może być również papierowa opaska z kształtem Ziemi)
  • 26.04 ( wtorek) – Dzień Marchewki – prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane na pomarańczowo ( może być również papierowa opaska z marchewką )
  • Drzewa wiosną  –  zajęcia obserwacyjno  – badawcze w ogrodzie przedszkolnym lub w pobliżu przedszkola
  • Obchodzimy Urodziny w grupie
  • Kontynuacja Ogólnopolskiej akcji Cała Polska Czyta Dzieciom – zajęcia czytelnicze