BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Gwiazdki obchodzą Dzień Dziecka- Brozi Show 🙂

  Dnia 3 czerwca  dzieci ze wszystkich grup, w tym również i Gwiazdki zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby razem świętować i wspólnie się bawić z okazji Dnia Dziecka. Dzieci długo czekały na ten wspaniały dzień . Rozbrzmiewała wesoła dziecięca muzyka,… Czytaj więcej »

 • Gwiazdki obchodzą Dzień Dziecka 🙂

  Pierwszy czerwca dzień radosny kwitną kwiatki, słońce świeci… W dniu tak pięknym i wspaniałym życzymy Dzieciom sercem całym moc uśmiechu i radości szczęścia, zdrowia, pomyślności.   Dnia 1 czerwca Gwiazdeczki świętowały Dzień Dziecka.  Dzieci długo czekały na ten wspaniały dzień… Czytaj więcej »

 • Pasowanie na Przedszkolaka 🙂

  My jesteśmy Przedszkolaki Gwiazdeczki Kochane. Zapraszamy wszystkich gości  Na nasze Pasowanie. Zaśpiewamy, zatańczymy I na występ zaprosimy!!! Pasowanie na Przedszkolaka to ważne wydarzenie zarówno dla Dzieci jak i Rodziców. Dzień 30 maja był wyjątkowy dniem, a mianowicie finał przygotowań do… Czytaj więcej »

 • Urodziny Kacpra 🙂

  Dziś są Twoje Urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!!   Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania   z koleżankami i kolegami. Pod koniec maja  obchodziliśmy urodziny Kacpra. W tym szczególnym dniu zaśpiewaliśmy … Czytaj więcej »

 • Urodziny Marysi 🙂

  Dziś są Twoje Urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!!   Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania   z koleżankami i kolegami. Pod koniec maja    obchodziliśmy urodziny Marysi . W tym szczególnym… Czytaj więcej »

 • Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego w Cichej Górze 🙂 

   Dnia 27 maja  wybraliśmy się na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego- Klimkowa Osada w Cichej Górze. Tego dnia pogoda i   humory nam dopisywały. Po przyjeździe dzieci zwiedzały gospodarstwo i poznały zwierzęta, które tam żyją między innymi barany, owieczki, konie, króliki, a… Czytaj więcej »

 • Prezenty na Dzień Mamy i Taty 🙂

  Wielkimi krokami zbliża się Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji Gwiazdeczki podczas zajęć plastycznych wykonały prezenty dla swoich Rodziców. Dzieci wykonały kwiatki z rolek oraz ozdobiły ramki do zdjęć. Wszyscy bardzo się  starali , aby swoje prezenty wykonać jak… Czytaj więcej »

 • Urodziny Zuzi 🙂

  Dziś są Twoje Urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!!   Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania   z koleżankami i kolegami. W maju   obchodziliśmy urodziny Zuzi . W tym szczególnym dniu zaśpiewaliśmy… Czytaj więcej »

 • Olimpiada Sportowa Przedszkolaków 🙂

  Dnia 20 maja odbyła się w naszym przedszkolu Olimpiada Sportowa Przedszkolaków  pod hasłem : W zdrowym ciele – zdrowy duch. W Olimpiadzie brały udział najpierw dzieci z najstarszych grup przedszkolnych oraz dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli. Po zakończonej Olimpiadzie Gwiazdeczki mogły… Czytaj więcej »