BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Zamierzenia dydaktyczno – wychowawcze na grudzień.

  Nasze tematy kompleksowe na grudzień: Idzie zima ze śniegiem. Idą święta. Zamierzenia: Obserwowanie zmian zachodzących w przyrodzie w bliskim otoczeniu przedszkola. Poznawanie wybranych zjawisk atmosferycznych charakterystycznych dla zimy. Ubieranie się odpowiednio do warunków atmosferycznych występujących w danej porze roku. Odpowiadanie… Czytaj więcej »

 • Co nas czeka w grudniu.

  6.12. (poniedziałek) -Mikołaj (prosimy o ubranie dzieci na czerwono i  przyniesienie „mikołajowych” czapek). 16.12. (czwartek) – Spotkanie z Gwiazdorem i uroczysty obiad wigilijny (w tym dniu obowiązuje strój odświętny). 20.12 (poniedziałek) – „Świąteczne nagranie dla Rodziców” (prosimy o ubranie chłopców… Czytaj więcej »

 • Zamierzenia dydaktyczno-wychowawcze na listopad.

  Nasze tematy kompleksowe na listopad: Idzie jesień z deszczem. Moja rodzina. Mój dom. Moje zdrowie i bezpieczeństwo. Zamierzenia: Obserwowanie zmian zachodzących w przyrodzie, w bliskim otoczeniu przedszkola. Szanowanie wody. Uczestniczenie w wybranych zabawach badawczych np: badaniu tonięcia i pływania ciał.… Czytaj więcej »

 • Co nas czeka w listopadzie.

  8.11. (poniedziałek) – Dzień Postaci z Bajek . Prosimy o przebranie dzieci za ulubioną postać z bajki. 15.11. (poniedziałek) – Dzień Uśmiechu, Życzliwych Życzeń, Dobrych Manier i Serdeczności. 25.11 (czwartek) – Święto Pluszowego Misia. Prosimy, aby każde dziecko przyniosło swojego… Czytaj więcej »

 • DYŻURY NAUCZYCIELI

  Drodzy Rodzice! W związku z pracą przedszkola w reżimie sanitarnym i ograniczonym kontaktem Państwa z nauczycielami, uprzejmie informujemy, iż w sprawach pilnych będziemy pełnić dyżury w wyznaczonych poniżej terminach. Chętni Rodzice proszeni są, aby najpóźniej 3 dni przed planowanym spotkaniem… Czytaj więcej »

 • Zamierzenia dydaktyczno-wychowawcze na październik.

  Nasze tematy kompleksowe na październik: Idzie jesień przez park, las. Idzie jesień przez ogród i sad. Poznajemy pracę listonosza. Idzie jesień do zwierząt. Zamierzenia: Obserwowanie zmian zachodzących w przyrodzie (dostrzeganie zmian kolorów liści). Gromadzenie owoców drzew w kąciku przyrody (kasztany… Czytaj więcej »

 • CO NAS CZEKA W PAŹDZIERNIKU.

  01.10. Dzień Uśmiechu (piątek) 08.10. Święto Drzewa (piątek) (prosimy o ubranie dzieci na brązowo, mogą być elementy związane z drzewem) 11.10.Spotkanie z Policjantem (poniedziałek). 15.10. Święto Jabłuszka (piątek) (prosimy o ubranie dzieci na zielono lub czerwono i przyniesienie przez każde… Czytaj więcej »

 • Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

  Drodzy Rodzice! W dniach od 20 do 24 września będziemy obchodzili Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Prosimy o ubranie dzieci na żółto we wtorek 21.09. Dziękujemy!

 • Dzień Kropki

  Drodzy Rodzice! 15 września nasze przedszkolaki będą obchodziły Dzień Kropki. Prosimy o ubranie dzieci w rzeczy z akcentami kropkowymi.  Mogą to być ubrania lub dodatki (np. apaszki, przepaski, naklejone kropeczki).