BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Andrzejkowe wróżby i zabawy-cz. IV

  Na koniec, na dobry nastrój do końca dnia, na dzieci czekał słodki andrzejkowy pączek.  

 • Andrzejkowe wróżby i zabawy- nasze stroje cz.III

  Andrzejki to czas wróżb i wesołej zabawy. Tego dnia wszystkie dzieci mogły przyjść do przedszkola w strojach karnawałowych. Zobaczcie jak super wyglądaliśmy.

 • Andrzejkowe wróżby i zabawy- cz.II

  Podczas Andrzejkowych zabaw wiele radości sprawiły dzieciom także tańce przy ulubionej muzyce.

 • Andrzejkowe wróżby i zabawy cz.I

  30 listopada w naszej grupie odbyły się andrzejkowe wróżby i zabawy. Atmosfera od samego rana była gorąca. Dzieci podekscytowane nie mogły doczekać się rozpoczęcia zabawy. Były wróżby dla dziewczynek i chłopaków czyli Serce z imionami, Kim będę w przyszłości, Buty.… Czytaj więcej »

 • Spotkanie z ekspertem – Tomkiem

  Dzisiaj w ramach realizacji tematy kompleksowego „Nasze ulubione zajęcia – nasze hobby” spotkaliśmy się z ekspertem Tomkiem – naszym kolegą z grupy.  Tomek opowiedziała nam o swojej wielkiej pasji zbierania owadów, pajęczaków i innych robaków. Pokazał nam również swoje zebrane… Czytaj więcej »

 • Kraina Uważności – spotkanie 4

  Opowieść pt. „Nietoperzyca Kaja i piękno uważności” pokazała nam, jak wyjątkowa może być nasza różnorodność. Poprzez historię małej nietoperzycy, wyglądającej i żyjącej inaczej niż pozostałe zwierzęta, dostrzegliśmy jej siłę i poczucie własnej wartości, które stopniowo w sobie rozwijała. Kaja przypominała… Czytaj więcej »

 • Spotkanie z ekspertem – Amelką M.

  Dzisiaj w ramach realizacji tematy kompleksowego „Nasze ulubione zajęcia – nasze hobby” spotkaliśmy się z ekspertką Amelią M. – naszą koleżanką z grupy.  Amelka opowiedziała nam o swojej pracy wolontariusza w schronisku dla zwierząt.  

 • Dzień Pluszowego Misia cz V

  Z okazji Dnia Pluszowego Misia na drugie śniadanie były ……….. Misie Lubisie !!!!!!!!!  

 • Dzień Pluszowego Misia cz IV

  Z okazji Dnia Pluszowego Misia najpierw oglądaliśmy nasze zdjęcia z pluszakami przesłane przez rodziców, a następnie bajki tj. „Miś Uszatek”, „Miś Yogi”, „Miś Colargol”, których głównymi bohaterami są misie.

 • Dzień Pluszowego Misia cz III

  Podczas dzisiejszych zajęć plastyczno-technicznych tworzyliśmy misie z papieru. Pracę wykonywaliśmy etapami.  Każdy z nas najpierw wycinał poszczególne elementy misia , następnie z pomocą pani łączyliśmy za pomocą zszywacza elementy.  Na końcu wycinaliśmy i ozdabialiśmy ubranka dla naszych misiów. Misie w… Czytaj więcej »