BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Co nas czeka w miesiącu czerwcu

  Co nas czeka w miesiącu czerwcu:   Grupa I – Gwiazdki 1.06 ( środa)  – Dzień Dziecka w grupie 3.06 ( piątek)  – Dzień Dziecka w ogrodzie przedszkolnym z Czarodziejem Brozi 9.06( czwartek) – Pokazowa lekcja z języka angielskiego dla… Czytaj więcej »

 • Język angielski – lekcja pokazowa

  DRODZY RODZICE !!!   SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA LEKCJĘ POKAZOWĄ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PODSUMOWUJĄCĄ CAŁOROCZNĄ PRACĘ Z DZIEĆMI, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 9 CZERWCA 2022 r.   GWIAZDKI – 14:00     MARSJANIE – 14:30 SŁONECZKA 15:10     OBŁOCZKI – 15:50    UFOLUDKI –… Czytaj więcej »

 • Dzień Dziecka

  Drodzy Rodzice,   Mamy przyjemność poinformować, że w naszym przedszkolu obchody Dnia Dziecka odbędą się 3 czerwca 2022 r. (tj. piątek). W tym dniu w godz. 10-12 bawić się będziemy w ogrodzie przedszkolnym w towarzystwie Broziego W programie: – tańce… Czytaj więcej »

 • Zebranie dla Rodziców dzieci nowoprzyjętych

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZEBRANIE Z RODZICAMI DZIECI, KTÓRE WE WRZEŚNIU PO RAZ PIERWSZY PRZEKROCZĄ PRÓG NASZEGO PRZEDSZKOLA. SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 8.06. (ŚRODA) O GODZ. 16.30 INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, IŻ SPOTKANIA ADAPTACYJNE ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH 23,24,27. 06.2022r. W GODZINACH 13.30-15.30… Czytaj więcej »

 • Co nas czeka w miesiącu maju

  Co  nas  czeka  w  miesiącu  maju :   Grupa I – Gwiazdki 4.05 ( środa) – Dzień Flagi 18.05 (środa) – Dzień Kosmosu – prosimy , aby dzieci w tym dniu miały opaskę z wybraną planetą lub kształtem rakiety W związku… Czytaj więcej »

 • Konsultacje

  Szanowni Rodzice   Serdecznie zapraszamy na konsultacje z nauczycielami poszczególnych grup w dniu 26.04.2022r. Zapisy  w tabelkach do dnia 25.04.2022r. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy, by w pierwszej kolejności zapisały się osoby, które do tej pory nie korzystały… Czytaj więcej »

 • Wyniki naboru 2022/23

    SZANOWNI  RODZICE Lista dzieci zakwalifikowanych, niezakwalifikowanych i zakwalifikowanych przesuniętych została ogłoszona i podana do publicznej wiadomości na terenie Przedszkola nr 28 w Poznaniu. Informacja ta jest też zamieszczona dla Rodziców na stronie NABORU tj.  https://www.nabor.pcss.pl/poznan/przedszkole Lista zakwalifikowanych dzieci do… Czytaj więcej »

 • Co nas czeka w miesiącu kwietniu

  Co nas czeka w miesiącu kwietniu :     Grupa I – Gwiazdki 6.04  (środa) – Dzień Sportu 12.04  (wtorek) – Śniadanko Wielkanocne i Zajączek – prosimy, aby dzieci w tym dniu  były odświętnie  ubrane W związku ze zbliżającymi się Świętami… Czytaj więcej »

 • Wiosenna sesja zdjęciowa

  Drodzy Rodzice !!! Informujemy, że dnia 29.03 (wtorek) odbędzie się na terenie przedszkola wiosenna sesja fotograficzna. W sesji zdjęciowej udział biorą dzieci ze wszystkich grup wiekowych.