BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Andrzejki

  Dzisiaj to dopiero był wyjątkowy dzień. ANDRZEJKI! Ufoludki nie mogły się go doczekać! Dzieci pięknie się poprzebierały mając z tego mnóstwo frajdy. Stroje były przeróżne! Sami spójrzcie:) Czekało na nas kilka zabaw. Rozpoczęliśmy tańcami przy skocznej muzyce, poprzez układanie napisu… Czytaj więcej »

 • Dzień Myszki Miki 😉

  Z okazji dzisiejszego Dnia Myszki Miki było wiele atrakcji 😀 Obejrzeliśmy film z ulubioną  Myszką Miki. Zrobiliśmy śmieszne uszy Myszki Miki,  chętne dzieci mogły zagrać w karty  z Miki oraz ułożyć układankę. Była też  mała sesja zdjęciowa. Bawiliśmy się wspaniale… Czytaj więcej »

 • Dzień Myszki Miki

  Dzisiejszego dnia obchodziliśmy w naszej grupie DZIEŃ MYSZKI MIKI. Opowiadaliśmy o tym jak powstawała ta postać i kto był jej twórcą. Obejrzeliśmy również filmik na ten temat. Sami próbowaliśmy odtworzyć wizerunek najbardziej rozpoznawalnej myszki świata za pomocą pracy plastycznej (kółka… Czytaj więcej »

 • Wokół praw dziecka. 🧒🏽👧🏽

  Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” Janusz Korczak Każdemu dziecku, niezależnie od koloru skóry, wyznania czy pochodzenia, przysługują takie same prawa – prawa dziecka. Najważniejszym dokumentem dotyczącym praw dziecka jest Konwencja o prawach dziecka uchwalona w 1989 roku… Czytaj więcej »

 • „Jesteśmy Polakami”- praca plastyczna

  Dnia 10 listopada obchodziliśmy w naszej grupie Święto Odzyskania Niepodległości. W związku z tematyką patriotyczną, wykonaliśmy pracę plastyczną  „Jesteśmy Polkakami”.  

 • Dzień Niepodległości

  Dzisiaj w naszej grupie bardzo ważny dzień! Przyszliśmy ubrani na galowo. Rozmawialiśmy o Polsce, o Dniu Niepodległości, o tym kim jest Patriota. Poznawaliśmy historię naszej Ojczyzny oraz uroczyście i w skupieniu odśpiewaliśmy nasz hymn narodowy. Przypomnieliśmy sobie nasze symbole narodowe… Czytaj więcej »

 • Wspólne urodziny Gabrysi, Janki i Ani 😉

  W dniu dzisiejszym nasze dziewczynki Gabrysia, Janka i Ania świętowały urodzinki 😀 Wszystkiego najlepszego dla Was dziewczyny 🎈

 • Wizyta Alpak w ogrodzie 🦙

  We wtorek 26 października w ogrodzie przedszkolnym odbyły się zajęcia z alpakami. Alpaki, to zwierzęta o bardzo łagodnym usposobieniu. Są płochliwe i delikatne, zupełnie pozbawione agresji. Szczególnie pozytywnie nastawione są do dzieci. Głaskanie i przytulanie alpak pomaga dzieciom rozluźnić się… Czytaj więcej »

 • Rytmika

  Dzisiaj – jak co środę – mieliśmy rytmikę. Wtedy zawsze jest wesoło – ćwiczymy, śpiewamy i się wyginamy. Bardzo lubimy te zajęcia. Spójrzcie na nasze figury – bardzo się staraliśmy poprawnie wykonywać zadania  i… udało nam się:)    

 • Dzień Listonosza

  Dzisiaj Dzień Listonosza (Dzień Poczty Polskiej). Nasze zajęcia rozpoczęliśmy od niezbędnych informacji dotyczących poczty i tematów z nią związanych. Opowiadaliśmy o naszych doświadczeniach w wysyłaniu paczek czy listów, a potem… sami napisaliśmy (narysowaliśmy) list, nakleiliśmy znaczek, zaadresowaliśmy do najbliższych i…… Czytaj więcej »