BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Kochajmy Pszczoły 🐝 🐝 🐝 – warsztaty

  Dzisiaj mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach pt.” Kochajmy pszczoły” – wzbogaciliśmy naszą wiedzę w zakresie przyrody, ekologii i zdrowego odżywiania, kształtowaliśmy proekologiczną postawę oraz staraliśmy się zwrócić uwagę na wrażliwość na piękno otaczającej nas przyrody, a także na to jak… Czytaj więcej »

 • Pożegnanie 6-latków oraz Dzień Mamy i Taty

  Dzisiaj miało miejsce bardzo wyjątkowe dla nas wydarzenie. Po kilku wspólnie spędzonych latach przyszło nam pożegnać najstarsze dzieci w naszej grupie, gdyż już od września rozpoczną one nową przygodę – tym razem w szkole. Razem z pozostałymi dziećmi przygotowaliśmy przedstawienie… Czytaj więcej »

 • Dzień Dziecka – w grupie Ufoludków i z Brozi Show.😀🎈

  W Dniu Dziecka 1 czerwca UFOLUDKI dostały z tej okazji mała niespodziankę , którą od razu sprawdziły.😀 Natomiast 3 czerwca  odbyło się świętowanie Dnia Dziecka w ogródku przedszkolnym wraz z dziećmi z ze wszystkich grup  przedszkolnych . Z tej okazji przyjechał… Czytaj więcej »

 • Urodziny Julki 😀

  Dzisiaj swoje urodziny obchodziła Julka 😀 Wszystkiego najlepszego  dużo uśmiechu😊

 • Światowy Dzień Pszczół 🐝🐝🐝

  Dnia 20 maja obchodziliśmy Światowy Dzień Pszczół. Na początku obejrzeliśmy ciekawy film edukacyjny dotyczący życia i pracy pszczół.   Dowiedzieliśmy się także kim jest pszczelarz. Przy muzyce pt.: „Lot Trzmiela” Nikołaj Rimsky – Korsakow dzieci zamieniły się w pszczółki, które… Czytaj więcej »

 • Olimpiada Sportowa 🏃🏃🏃

  Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyła się XI Olimpiada Sportowa pt.:” W zdrowym ciele zdrowy duch”. Jako pierwsze do zmagań sportowych wystartowały: najstarsza grupa z naszego przedszkola wraz z dwoma innymi grupami starszaków z zaprzyjaźnionych przedszkoli. Następnie swoich sił spróbowały nasze… Czytaj więcej »

 • Łąka w maju 🌼🌻🦋🐞

  Przez cały tydzień byliśmy w tematyce łąki w maju 🌼Poznawaliśmy mieszkańców łąki i kwiaty rosnące na łące w maju. Stworzyliśmy piękne prace pt.” Majowa łąka” . Były również zabawy ruchowe i muzyczne z wykorzystaniem  metody aktywnego słuchania muzyki wg.Batti Strauss… Czytaj więcej »

 • Wycieczka do Torunia – 10.05.2022

  Dzisiaj nastał długo oczekiwany przez dzieci dzień. Nareszcie wycieczka do Torunia! W przedszkolu naszym taka tradycja, że najstarsze dzieci – te które już niedługo pójdą do szkoły – wybierają się do rodzinnego miasta wielkiego polskiego astronoma Mikołaja Kopernika. W tym… Czytaj więcej »

 • Dzień Tańca 🎶💃 🕺

  Dzisiaj w naszej grupie obchodziliśmy Dzień Tańca. Wszyscy radośnie wzięliśmy udział w zajęciach i wszelkich proponowanych tańcach – a było ich niemało! Najpierw tańczyliśmy w kołach z szarf – ciężko było nie wychodzić poza kółko, ale jakoś nam się udawało:)… Czytaj więcej »

 • Dzień Marchewki 🥕🥕🥕

  „Na marchewki urodziny Wszyskie zeszły się jarzyny. A marchewka gości wita I o zdrowie grzecznie pyta.” Dnia 26 kwietnia grupa UFOLUDKI obchodziła Dzień Marchewki. 🥕 Podczas zajęć poszerzyliśmy swoją wiedzę na temat marchewki i jej odmian. Dowiedzieliśmy się także o… Czytaj więcej »