Dodano: 29 kwietnia 2022 r.

Dzisiaj w naszej grupie obchodziliśmy Dzień Tańca. Wszyscy radośnie wzięliśmy udział w zajęciach i wszelkich proponowanych tańcach – a było ich niemało!

Najpierw tańczyliśmy w kołach z szarf – ciężko było nie wychodzić poza kółko, ale jakoś nam się udawało:)

Później próbowaliśmy swoich sił w tańcu z woreczkiem na głowie – ileż było przy tym śmiechu wie tylko ten, kto tam był :)))

Następnie taniec dowolny – tutaj wyobraźnia mogła działać do woli. Oj działo się na naszym przedszkolnym parkiecie, działo!

Kolejno – taniec z balonikiem między brzuszkami – warunek był taki, aby nie podtrzymywać balonika rękoma – spójrzcie jak świetnie nam szło!  Jednak najfajniejsze były tańce-wygibańce z balonikami – wersja swobodna 😉

Na sam koniec – dla ambitnych – nauka tańca towarzyskiego pt.: „walc angielski” – raptem pięć par chciało spróbować swoich sił w tym klasycznym standardowym tańcu – GRATULACJE!

Na koniec naszej zabawy dzieci pokolorowały tancerzy oraz otrzymały imienne odznaki.

To był niezwykle udany dzień:)))  🎶💃🕺