ÔÇťC├│┼╝ pi─Ökniejszego nad niebo, kt├│re przecie┼╝ ogarnia wszystko co pi─ÖkneÔÇŁ

← powr├│t
Dodano: 6 pa┼║dziernika 2021 r.

Chrup warzywa dla urody
Kto je wcina ÔÇô ten jest zdrowy┬á
Wybór wielki, warzyw pełno
Wi─Öc wybierzesz co┼Ť na pewno.

Dnia 5 pa┼║dziernika dzieci z naszej grupy wybra┼éy si─Ö do pobliskiego warzywniaka. Ale zanim┬á tam wyruszyli┼Ťmy dzieci zapozna┼éy si─Ö z zasadami bezpiecznego poruszania si─Ö poza terenem przedszkola oraz ubra┼éy specjalne odblaskowe kamizelki.

Po dotarciu do warzywniaka dzieci ogl─ůda┼éy r├│┼╝ne warzywa i owoce, kt├│re mo┼╝na by┼éo tam kupi─ç. Najwi─Ökszym zainteresowaniem cieszy┼éy si─Ö dynie, kt├│re mogli┼Ťmy dotkn─ů─ç. Dowiedzieli┼Ťmy┬á si─Ö jakie czynno┼Ťci wykonuje kupuj─ůcy i sprzedawca, przypomnieli┼Ťmy┬á sobie zwroty grzeczno┼Ťciowe u┼╝ywane podczas robienia zakup├│w oraz obserwowali┼Ťmy┬á jak kasjer wa┼╝y towar i obs┼éuguje kas─Ö. Przy okazji zrobili┼Ťmy warzywne zakupy. Kupili┼Ťmy : marchewk─Ö , pomidorki, pietruszk─Ö, og├│rki oraz pyszne ┼Ťliwki. Z naszymi zakupami wr├│cili┼Ťmy bezpiecznie do przedszkola.

To by┼éo nasze pierwsze, wsp├│lne wyj┼Ťcie. Dali┼Ťmy rad─Ö wi─Öc┬á brawo dla Nas.