Dnia 7 czerwca odbył się kolejny koncert Pro Sinfonika.
Tym razem wybraliśmy się na wycieczkę do Irlandii, która jest nazywana Zieloną Wyspą.
Pan Świerszcz i muzycy zaprosili dzieci do wspólnej , muzycznej zabawy.
Poznaliśmy elektryczne skrzypce i mogliśmy wspólnie posłuchać ich brzmienia.
To był ostatni koncert w tym roku szkolnym, a więc dziękujemy za wspólne muzykowanie i do zobaczenia we wrześniu.
Zapraszamy do naszej galerii ?


















