BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
← powrót
Dodano: 10 czerwca 2024 r.

Dnia 7 czerwca odbył się kolejny koncert Pro Sinfonika.

Tym razem wybraliśmy się na wycieczkę do Irlandii, która jest nazywana Zieloną Wyspą.

Pan Świerszcz i muzycy zaprosili dzieci do wspólnej , muzycznej zabawy.

Poznaliśmy elektryczne skrzypce i mogliśmy wspólnie posłuchać ich brzmienia.

To był ostatni koncert w tym roku szkolnym, a więc dziękujemy za wspólne muzykowanie i do zobaczenia we wrześniu.

Zapraszamy do naszej galerii ?