Dodano: 14 grudnia 2014 r.

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu – dlatego też 12 grudnia 2014 r. dzieci z grupy Gwiazdki zaprosiły swoich rodziców na uroczyste spotkanie. W świątecznej atmosferze, dzieci przedstawiły rodzicom program artystyczny pt. „Choinka Aniołków”. Rodzice byli zachwyceni występami swoich pociech. Na zakończenie dzieci składały życzenia gościom i wręczyły własnoręcznie ozdobione pierniczki i kartki z życzeniami… Po występach goście zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.