Dodano: 9 grudnia 2014 r.

Dnia 9 grudnia 2014 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu Mali Wolontariusze (dzieci z gr. „Obłoczki”) wraz z koordynatorką projektu „Mały Wolontariat” na terenie naszego Przedszkola – p. Anetą Snowacką-Bartkowiak zaprosili wszystkich przedszkolaków na przedstawienie pt.: „Rzepka”. Była to inscenizacja przygotowana na podstawie wiersza Juliana Tuwima pod tym samym tytułem, z elementami pantomimy, tańca i śpiewu. Przedstawienie zostało zorganizowane przy współpracy z nauczycielką z Gimnazjum nr 54 w Poznaniu – p. Violettą Rajewicz i jej uczniami.
Występ miał ukazać najmłodszym ideę Małego Wolontariatu – czyli KAŻDY MOŻE POMÓC, JEŚLI TYLKO CHCE !!! – razem można więcej. Ponadto Mali Wolontariusze podziękowali wszystkim zaproszonym gościom za dotychczasowy udział w organizowanych na terenie przedszkola akcjach i zachęcili do udziału w kolejnych.