BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
← powrót
Dodano: 17 czerwca 2020 r.

Poznań, dnia 10 czerwca 2020r.

 

Szanowni Rodzice,

czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek oświatowych w związku z COVID-19 wymusza dokonywanie zmian w organizacji pracy przedszkola, także w miesiącach wakacyjnych tj. lipcu i sierpniu 2020r.

  Przedszkole Nr 28 będzie czynne  w terminie:

           od 1 lipca 2020 do 31 lipca 2020r. i od 20 sierpnia 2020 do 31 sierpnia   2020                                      

w godzinach 6.30 -16.30.

 

W bieżącym roku opieką wakacyjną będą objęte wyłącznie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola. Od 1 do 19 sierpnia 2020r. tj. w okresie zamknięcia placówki  nie będzie możliwości zapisania dziecka do innego przedszkola. W tym roku nie będzie  również możliwości elektronicznego zapisywania Państwa dzieci na „dyżur” wakacyjny.

Zgodnie z wytycznymi  Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 czerwca 2020 r. dla przedszkoli, w okresie wakacyjnym możemy przyjąć ograniczoną liczbę dzieci  i nadal będą obowiązywały dotychczasowe procedury bezpieczeństwa dostępne dla Państwa na stronie internetowej Przedszkola Nr 28.

Aby zapisać dziecko na okres wakacyjny w wyznaczonym terminie funkcjonowania przedszkola należy wypełnić: „Kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola w okresie wakacyjnym” /w załączniku/ i przesłać skanem na adres e-mail p28@poznan.interklasa.pl, w tytule proszę wpisać „DYŻUR WAKACYJNY” lub dostarczyć do przedszkola zachowując określone procedury bezpieczeństwa  w terminie do dnia 19 czerwca 2020r.

W przypadku przyjęcia dziecka w okresie wakacyjnym i nadal trwającym reżimie sanitarnym zobowiązani będziecie Państwo do złożenia stosownego oświadczenia o zapoznaniu się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w przedszkolu w trakcie epidemii COVID -19.

Informację o przyjęciu dziecka będziemy przekazywać Państwu indywidualnie.

Prosimy o przemyślane decyzje, rzetelne wypełnienie deklaracji i ankiety. Szczegółowe określenie terminów i godzin pobytu dziecka w przedszkolu.

 

Z poważaniem

Barbara Lemańska

Dyrektor Przedszkola nr 28 w Poznaniu

Karta zgłoszenia.

Klauzula informacyjna

POWRÓT – OŚWIADCZENIE RODZICA