BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Wycieczka do Rogowa

  Dnia 9.06.2015 r. dzieci z grupy Marsjan i Gwiazdek odwiedziły park dinozaurów w Rogowie. Pomimo niezbyt ciekawej pogody dzieci z zaciekawieniem i uwagą słuchały Pani przewodnik która zapoznała nas z różnymi gatunkami dinozaurów od mięsno do roślinożernych, małe, duże, latające.… Czytaj więcej »

 • Dzień Mamy i Taty

  Dnia 25 maja dzieci z grupy Marsjan wraz ze swoimi rodzicami świętowali Dzień Mamy i Taty. Rodzicom towarzyszyły niesamowite emocje, wzruszenie i ogromna duma z pociech. Dzieci chcąc podziękować za trud wychowania przygotowały część artystyczną: recytowały wiersze i śpiewały piosenki.… Czytaj więcej »

 • Akademia Reksia

  W każdy poniedziałek odwiedza nas pan Michał z Akademii Reksia, z którym wspólnie bawimy się z piłką. Pan Michał ma dla nas zawsze ciekawe zabawy i ćwiczenia. Bardzo lubimy te zajęcia.

 • Planetarium

    Dnia 2o kwietnia dzieci z naszej grupy mogły odbyć niesamowitą podróż w Kosmos. Było to możliwe dzięki temu, że uczestniczyliśmy w kosmicznym seansie  w Mobilnym Planetarium. Planetarium umożliwia przestrzenne prezentacje zjawisk niewidocznych gołym okiem. Nadmuchiwana ogromna kopuła stanowiła idealną… Czytaj więcej »

 • Wycieczka do Fabryki Lizaków

   Dnia 18 kwietnia wybraliśmy się na wycieczkę do Fabryki Lizaków, gdzie z ogromnym zaciekawieniem przyglądaliśmy kolejnym etapom powstawania tego smakołyku. Następnie każdy z nas mógł sam wykonać swojego lizaka i ozdobić go według własnego pomysłu. Wracając do przedszkola wstąpiliśmy na… Czytaj więcej »

 • WYCIECZKA NA STADION LECHA

  Dnia 13 kwietnia Marsjanie wybrali się na Stadion Lecha. Dzieci poznały zakamarki piłkarskiej szatni, co pozwoliło im sprawdzić w jakich warunkach przebierają się piłkarze przed meczem. Wczuły się także w role zawodników Lecha w pomeczowej sali konferencyjne. Jednak największe wrażenie… Czytaj więcej »

 • ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW

  W środę 8.04.2015r. dzieci z grupy Marsjan i Ufoludków zaprosiły swoich rodziców na przedstawienie pt. „WITAJ WIOSNO”, w którym zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie i wokalne. Występ został nagrodzony dużymi brawami.

 • ŚNIADANIE WIELKANOCNE

  Dnia 31.03.2015r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Odświętnie ubrani i w bardzo dobrych humorach zasiedliliśmy do pięknie przystrojonego stołu na którym nie zabrakło tradycyjnych potraw: jajka, szynka oraz babki wielkanocnej. Po śniadaniu dzieci spotkały zająca który kazał… Czytaj więcej »

 • ZABAWY Z CHUSTĄ

  Dnia 30 marca bawiliśmy się chustą animacyjną. Wśród wielu wspaniałych zabaw największą atrakcją było przechodzenie pod chustą. Radości i śmiechu było przy tym co niemiara!

 • Kosmiczna przygoda

  Dnia 17.03 Marsjanie wybrali się w podróż kosmiczną. Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji i zabaw o tematyce kosmicznej. Były zagadki, quizy, zabawy ruchowe i sprawnościowe, a także praca w grupach. Dzieci wykazały się wielką wiedzą i udowodniły,  że… Czytaj więcej »