BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Prace plastyczne z mamą Stasia

  Podczas zajęć zorganizowanych przez mamę Stasia- 03.06.2015r- każde dziecko mogło wybrać sobie dowolny kształt i kolor  balonika- dziękujemy    

 • Zawody piłki nożnej

  02.06. 2015 r odbyły się zawody piłki nożnej zorganizowane przez Niepubliczne Przedszkole im. Lucyny Krzemienieckiej- ul. Kłuszyńska. Zawodnicy w składzie 5 chłopców i bramkarz dzielnie reprezentowali nasze przedszkole. Udało im się strzelić dwa gole- Staś i Kajtek. Pozostałe dzieci głośno… Czytaj więcej »

 • Wizyta w Szkole Podstawowej

  20.05.2015 r- spotkanie w Szkole Podstawowej ze starszymi kolegami i koleżankami z klasy trzeciej. Udział w lekcji języka polskiego, wspólne wykonywanie określonego zadania w ławce szkolnej. Następnie zwiedzanie pomieszczeń szkolnych- biblioteka, świetlica, sala gimnastyczna, szatnia.

 • Ekologiczna Łamigłówka

  Ekologiczna Łamigłówka to konkurs wiedzy ekologicznej, który odbył się w przedszkolu nr 13. W konkursie uczestniczyły 5, 6- latki z kilku przedszkoli.

 • Dzień Europy

  Dnia 07.05.2015r  uczestniliśmy w Dniach Europy, które zorganizowano w Gimnazjum nr 54. Wspólnie z gimnazjalistami i przedszkolakami bawiliśmy się przy dźwiękach muzyki różnych krajów, a także zaprezentowaliśmy swój program artystyczny.

 • Pieczemy ciasteczka

  21 maja 2015r. w grupie „Słoneczek” motywem przewodnim dnia było „Pieczenie ciasteczek”. Dzieci zapoznały się z etapami przygotowania oraz wypieku ciastek. Po szczegółowym zapoznaniu z przepisem, wszystkie dzieci ochoczo i z zaangażowaniem włączyły się do wspólnej pracy. Przygotowane ciasteczka zostały… Czytaj więcej »

 • Dzień Astronoma

  w Dniu Astronoma, który zorganizowała nam grupa Słoneczka wszyscy świetnie się bawiliśmy w przygotowanych w domu kosmicznych strojach.    

 • Prace plastyczne z mamą Stasia

  Dziękujemy mamie Stasia za pomoc w realizacji naszego projektu na konkurs- kosmiczny pojazd z misiem haribo, wykonany z kolorowych balonów.

 • Planetarium

  W klubie  Kopernik  mieliśmy okazję spotkać się z ekspertem w objazdowym planetarium mobilnym, to nasza następna lekcja z dziedziny astronomii.

 • Wycieczka do Torunia

  Dnia 16.04.2015r  wspólnie z grupą ” Obłoczków” wybraliśmy się na wycieczkę do Torunia. W towarzystwie pana pilota zwiedzaliśmy to piękne miasto. Uczestniliśmy w seansie w planetarium pt.” Cudowna Podróż”, następnie w lekcji muzealnej w Muzeum Piernika. Obejrzeliśmy ruiny Zamku Krzyżackiego,… Czytaj więcej »