BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Dyżur wakacyjny

  Dyżur wakacyjny nasze przedszkole pełni w miesiącu lipcu. Wszystkich zainteresowanych rodziców prosimy o złożenie wniosku w sekretariacie oraz zapoznanie się z harmonogramem dotyczącym rekrutacji na okres wakacyjny. W miesiącu sierpniu dyżur będzie pełnić Przedszkole nr 13, wnioski należy składać  bezpośrednio… Czytaj więcej »

 • FESTYN

  Drodzy Rodzice Grupy Słoneczek  Uprzejmie informujemy, iż dnia 11.06.2016 r. odbędzie się FESTYN w przedszkolu . W związku z powyższym uprzejmie prosimy o: przynoszenie fantów na loterię, pomysły na zapewnienie atrakcji dla dzieci oraz deklarację kto za co może być… Czytaj więcej »

 • Informacja

  Drodzy Rodzice serdecznie proszę o przyniesienie do przedszkola paczki chusteczek. Z góry dziękuję.

 • Informacja

  Zapraszamy rodziców na konsultacje indywidualne, które odbędą się 26.04.2016  w godzinach od 17:00 do 19:00. Chętnych rodziców prosimy o wpisywanie się na listę.  

 • UWAGA WAŻNA INFORMACJA

  Szanowni Rodzice, w dniu wycieczki do Teatru Animacji  25 listopada (środa) przynosimy dla dzieci plecaki z zapasowymi rzeczami.

 • DRODZY RODZICE

  W LISTOPADZIE organizujemy w sali przedszkolną spiżarnię. Proszę o przynoszenie przez dzieci do przedszkola zapasów w słoikach ( w miarę możliwości ). DZIĘKUJĘ.

 • DRODZY RODZICE, DROGIE DZIECI

  Ogłaszam konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców pt.” KAPELUSZ PANI JESIENI ”. Forma przestrzenna lub płaska -technika prac i wybór materiału dowolny Wykonane i podpisane prace proszę składać do 19.11.2015. w grupie ” SŁONECZKA ”. Zasadą oceny prac są następujące… Czytaj więcej »

 • Nowe opłaty za przedszkole

  Szanowni Państwo, W związku ze zmianą Uchwały Rady Miasta Poznania (dokument poniżej) proszę o zadeklarowanie u nauczycielek do piątku 23.10.2015 r. godzin pobytu dziecka w przedszkolu. Godziny płatne : 6.00 – 8.00 oraz 13.00 – 17.00 Każda rozpoczęta godzina zajęć… Czytaj więcej »