BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • WYCIECZKA DO CICHEJ GÓRY

  Cicha Góra to malowniczo położona miejscowość wśród pól, łąk i lasów. 13 czerwca w poniedziałek wybraliśmy się na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego- Klimkowej Osady. Chociaż pogoda sprawiła nam psikusa, bo było dżdżysto i deszczowo to jednak humory nam dopisywały. Czekało… Czytaj więcej »

 • ”SOKOŁY” Z WIZYTĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU

  W czwartek, dnia 9.06. grupa SŁONECZKA wraz z grupą UFOLUDKI gościła w przedszkolu podopiecznych ze ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY ”SOKOŁY”. W ramach wzajemnej współpracy i kształtowania wśród dzieci  wzajemnej akceptacji, szacunku i tolerancji dla odmienności innych ludzi, zaprezentowaliśmy dla przybyłych gości… Czytaj więcej »

 • DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU

  Uroczystość DNIA MAMY I TATY to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje: uśmiech, radość, wzruszenie i duma z pociech. 23.05.2016 dzieci z grupy ”SŁONECZKA” zaprosiły do przedszkola swoich RODZICÓW na występ z okazji DNIA MAMY oraz DNIA TATY. Przedszkolaki zaprezentowały… Czytaj więcej »

 • Wizyta u stomatologa

  Wizyta u stomatologa  W środę 20 kwietnia wybraliśmy się do gabinetu stomatologicznego, w którym pracuje babcia Dawida pani Jola. Celem spotkania było przełamanie obaw przed wizytą u dentysty, a także kształtowanie nawyków prozdrowotnych. Pani doktor wraz z babcią Dawida, która… Czytaj więcej »

 • WIOSENNA HODOWLA W PRZEDSZKOLU

  Świat przyrody budzi duże zainteresowanie dzieci, wyzwala chęć poznawania otaczającego je środowiska przyrodniczego, prowadzenia doświadczeń i obserwacji. W naszym przedszkolu dzieci zamieniły się w małych ogrodników, samodzielnie sadziły cebulki, z których wyrośnie zdrowy szczypiorek, fasolę, groszek, siały także owies. Dzieci… Czytaj więcej »

 • Światowy DZIEŃ WODY

  23 marca dzieci z grupy ”Słoneczka” obchodziły Światowy Dzień Wody. Z tej okazji wszyscy przyszli ubrani na niebiesko. Dzieci brały udział w zabawach umysłowych (rozwiązywanie zagadek, burza mózgów); muzycznych oraz badawczych .Ćwiczyły umiejętność wnioskowania o zjawiskach przyrodniczych na podstawie obserwacji… Czytaj więcej »

 • WIELKANOCNE OZDOBY- Zajęcia otwarte dla rodziców

  Okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych to wspaniała okazja do poznania przez dzieci polskich tradycji świątecznych. We wtorek, 22 marca w grupie ”SŁONECZKA” odbyły się warsztaty plastyczne z udziałem rodziców. Dzieci wraz z rodzicami wykonały wielkanocne zające, kury, jajka, wiosenne kwiaty… Czytaj więcej »

 • Wielkanocne śniadanie w przedszkolu

  W kalendarzu jest wiele dni wesołych i świątecznych, ale są i takie, które wywołują w nas uczucie powagi, zadumy, refleksji, a także i radości, jaką niosą ze sobą. Jednym z takich świąt są ŚWIĘTA WIELKANOCNE. Wielkanoc to jedno z najpiękniejszych… Czytaj więcej »

 • ”SŁONECZKA” z wizytą u ”SOKOŁÓW”

  W czwartek, 10.03.2016 grupa ”SŁONECZKA” wybrała się do Środowiskowego Domu Samopomocy ”SOKOŁY”. Po wspólnym powitaniu, przyszedł czas na wspólną zabawę i zajęcia integracyjne. Podopieczni z Ośrodka przygotowali dla nas miły występ. Był taniec z chustami, występy wokalne z repertuaru Anny… Czytaj więcej »

 • DZIEŃ KOBIET

  Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W naszej grupie Dzień Kobiet i Dziewczynek przebiegał bardzo wesoło i radośnie. Uczestniczyliśmy w ulubionych zabawach… Chłopcy złożyli wszystkim dziewczynkom życzenia i wręczyli kwiatka w… Czytaj więcej »