BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Wakacyjne Życzenia

    Kochane Dzieci, Szanowni Rodzice!   Dziękując za cały rok szkolny   wspólnej pracy            Życzymy wszystkim na Wakacje      dużo słońca, uśmiechu i bezpiecznego wypoczynku. Niech będzie to czas spotkań z ciekawymi ludźmi, interesujących podróży i odkrywania… Czytaj więcej »

 • Powitanie Lata 🙂

  Dnia 21 czerwca  odbyło się w naszej grupie oficjalne Powitanie Lata. Tego dnia wszyscy przyszliśmy ubrani na żółto, by w bardzo słoneczny sposób powitać tą gorącą porę roku. Lato przywitaliśmy wesołą zabawą, piosenkami i tańcem. Obejrzeliśmy również prezentację multimedialna –… Czytaj więcej »

 • Urodziny Olgi 🙂

  Dziś są Twoje Urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!!   Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania   z koleżankami i kolegami. W czerwcu   obchodziliśmy urodziny Olgi. W tym szczególnym dniu zaśpiewaliśmy Jej … Czytaj więcej »

 • Praca plastyczna ,,Pszczółka” wykonana przez Dzieci i Rodziców 🙂

  W miesiącu  czerwcu obchodziliśmy Dzień Pszczół. W związku z tym Dzieci i Rodzice  zostali zaproszeni do wykonania pracy plastycznej pt. ,,Pszczółka”. Dzieci i Rodzice wykonali 13 prac plastycznych  , które mogliśmy pokazać  koleżankom i kolegom z naszej grupy. Wszyscy spisali… Czytaj więcej »

 • Dzień Pszczół – praca plastyczna 🙂

  Dnia 14 czerwca  Gwiazdki  obchodziły  Dzień Pszczół. Podczas zajęć plastycznych dzieci wykonały pracę plastyczną – Portret Pszczółki. Zadaniem dzieci było wykorzystanie farb do pomalowania pszczółki. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii     

 • Dzień Pszczół 🙂

  Dnia 14 czerwca  Gwiazdki  obchodziły  Dzień Pszczół. W tym dniu dzieci przyszły do przedszkola ubrane na żółto oraz miały opaski z pszczółką. W naszej sali powstała również specjalna dekoracja, do której wykorzystaliśmy prace plastyczne  wykonane przez Dzieci i Rodziców z… Czytaj więcej »

 • Gwiazdki obchodzą Dzień Dziecka- Brozi Show 🙂

  Dnia 3 czerwca  dzieci ze wszystkich grup, w tym również i Gwiazdki zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby razem świętować i wspólnie się bawić z okazji Dnia Dziecka. Dzieci długo czekały na ten wspaniały dzień . Rozbrzmiewała wesoła dziecięca muzyka,… Czytaj więcej »

 • Gwiazdki obchodzą Dzień Dziecka 🙂

  Pierwszy czerwca dzień radosny kwitną kwiatki, słońce świeci… W dniu tak pięknym i wspaniałym życzymy Dzieciom sercem całym moc uśmiechu i radości szczęścia, zdrowia, pomyślności.   Dnia 1 czerwca Gwiazdeczki świętowały Dzień Dziecka.  Dzieci długo czekały na ten wspaniały dzień… Czytaj więcej »

 • Pasowanie na Przedszkolaka 🙂

  My jesteśmy Przedszkolaki Gwiazdeczki Kochane. Zapraszamy wszystkich gości  Na nasze Pasowanie. Zaśpiewamy, zatańczymy I na występ zaprosimy!!! Pasowanie na Przedszkolaka to ważne wydarzenie zarówno dla Dzieci jak i Rodziców. Dzień 30 maja był wyjątkowy dniem, a mianowicie finał przygotowań do… Czytaj więcej »