BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Koncert Filharmonii Pomysłów

  Drodzy Rodzice, Dnia 26.10 (środa) odbędzie się Koncert Filharmonii Pomysłów. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane odświętnie.

 • Jesienny zielnik – konkurs ogólnoprzedszkolny

  Drodzy Rodzice i dzieci, Rozpoczęła się kalendarzowa jesień. Przyroda mieni się różnymi kolorami. Choć dni są już coraz krótsze zachęcamy Was do spacerów i napawania się urokami pięknej, polskiej jesieni. W czasie tych chwil spędzonych na łonie natury zbierajcie najpiękniejsze… Czytaj więcej »

 • Zbieramy plastikowe nakrętki dla Stefci

  STEFCI   POMAGAMY   NAKRĘTKI   ZBIERAMY!!!   Drodzy Rodzice i Dzieci Wznawiamy naszą akcję zbierania plastikowych nakrętek  dla chorej dziewczynki Stefci. Zachęcamy do włączenia się w akcję, która polega na zbiórce plastikowych nakrętek. Zebrane przez Nas nakrętki zostaną przekazane Rodzicom Stefci,  a… Czytaj więcej »

 • Co nas czeka w miesiącu październiku

  Co nas czeka w miesiącu październiku  :  Grupa I – Słoneczka 10.10 ( poniedziałek ) – Dzień Drzewa 18.10( wtorek) – Koncert Filharmonii Pomysłów . Prosimy, aby dzieci w tym dniu były odświętnie ubrane 31.10 ( poniedziałek) –  Święto Dyni… Czytaj więcej »

 • EKOlekcje

  Drodzy Rodzice   Serdecznie zapraszamy dzieci z grup: Gwiazdki, Marsjanie, Ufoludki i Obłoczki na EKOlekcje – zajęcia edukacyjne o tematyce ekologicznej dotyczącej ochrony środowiska, prowadzone przez pracowników Urzędu Miasta Poznania. Spotkania odbędą się dnia 20.09.2022r. Gwiazdki – 9.30 Obłoczki –… Czytaj więcej »

 • Koncert Filharmonii Pomysłów

  Drodzy Rodzice, Dnia 27.09 (wtorek) odbędzie się Koncert Filharmonii Pomysłów. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane odświętnie.

 • Moje wakacyjne wspomnienia – zaproszenie do wykonania wakacyjnego albumu

  Uwaga! Uwaga ! RODZICE I DZIECI Chociaż czas wakacyjnych podróży mamy już za sobą , to My chcielibyśmy zatrzymać miłe, wakacyjne wspomnienia. W związku z tym zapraszamy  Dzieci i Rodziców z naszego przedszkola  do wykonania WAKACYJNEGO  ALBUMU  –  ,,MOJE WAKACYJNE… Czytaj więcej »

 • Co nas czeka w miesiącu wrześniu

  Co nas czeka w miesiącu wrześniu :    Grupa I – Słoneczka  20.09 ( wtorek) – Dzień Przedszkolaka 23.09 ( piątek) – Pierwszy Dzień Jesieni 27.09( wtorek) – Koncert Filharmonii Pomysłów. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były odświętnie ubrane… Czytaj więcej »

 • ZEBRANIE Z RODZICAMI

  DRODZY RODZICE,   Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się o godzinie 17:00 w dniach: 06.09.2022r (wtorek) – grupa UFOLUDKI 08.09.2022r (czwartek) – grupa SŁONECZKA, GWIAZDKI, OBŁOCZKI grupa MARSJANIE – ze względu na nieobecność nauczycielek zebranie odbędzie się w późniejszym terminie  … Czytaj więcej »

 • Witamy po wakacjach !

    Serdecznie witamy naszych przedszkolaków i ich rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi. Szczególnie ciepło witamy naszych nowych przedszkolaków, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości. Wszystkim… Czytaj więcej »