BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – PISANKA 2023

  Kilkoro dzieci z naszego Przedszkola  wzięło udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym – PISANKA 2023. Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie gratulujemy pięknie wykonanych prac i trzymamy za Was kciuki podczas rozstrzygnięcia konkursu. Ogłoszenie wyników nastąpi 1 kwietnia 2023 r.… Czytaj więcej »

 • Drzwi Otwarte w naszym przedszkolu

  Aby ułatwić dzieciom proces adaptacji w nowym miejscu, jakim jest przedszkole dnia 11 marca zostały zorganizowane Drzwi Otwarte dla Rodziców i przyszłych przedszkolaków, które będą uczęszczać do przedszkola od września. Rodzice i dzieci  zostali powitani przez Panią dyrektor Barbarę Lemańską… Czytaj więcej »

 • PRZEDSZKOLAKI PAMIĘTAJĄ O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM – ogłoszenie laureatów konkursu

  Miło nam powiadomić, że Kasia z grupy „Obłoczki” została laureatką ogłoszonego w naszym przedszkolu konkursu plastycznego PRZEDSZKOLAKI PAMIĘTAJĄ O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni konkursu i życzymy jej jeszcze wielu sukcesów w dalszych konkursach.

 • Zima w wierszu i piosence

  Dnia 27 lutego dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w spotkaniu ,,Zima w wierszu i piosence”  zorganizowanym przez panią Katarzynę Kmiecik- nauczycielkę grupy II – Gwiazdki. Podczas spotkania przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności recytując wiersze i śpiewając piosenki o zimowej tematyce.… Czytaj więcej »

 • „Legenda o poznańskich koziołkach”- Teatr Promyk🎭

  Dnia 24.02. 2023 w naszym przedszkolu odbył się spektakl teatralny dla dzieci. Treścią spektaklu jest historia dwóch koziołków. Ich drogi krzyżują się w lesie, gdzie muszą stawić czoła groźnemu wilkowi, chcącemu sobie z nich sprawić ucztę. Koziołki, jak legenda głosi,… Czytaj więcej »

 • 🎶 Filharmonia Pomysłów 🎶

  Dzisiaj wraz z Filharmonią Pomysłów zawitał do nas Muzotronik – muzyk, który za wszelką cenę chciał wynaleźć nowe, niepowtarzalne dźwięki i z pomocą swego pracownika udało mu się to! Dzieci aktywnie i chętnie uczestniczyły w wydarzeniu, zasłuchane i zapatrzone w… Czytaj więcej »

 • BALIK KARNAWAŁOWY💃🕺🎈

  W zorganizowanym balu w naszym przedszkolu, dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider- Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Z dumą prezentowały bajeczne stroje.… Czytaj więcej »

 • Występ „Obłoczków” dla młodszych kolegów i koleżanek

  Dzisiaj dzieci z grupy „Obłoczki” zaprezentowały przedstawienie pt. „Boże Narodzenie w krainie bajek” dla młodszych kolegów i koleżanek z naszego przedszkola.

 • W przedszkolu migamy i na świat się otwieramy – „MIGAJĄCE PRZEDSZKOLAKI”

  W naszym przedszkolu dzieci mają możliwość nauczyć się podstaw języka migowego. Wszystkie przedszkolaki biorące udział w zajęciach wykazują zainteresowanie i chęć do poznawania nowych „słów-gestów”. Trzeba przyznać, że pod czujnym okiem pani Kingi świetnie im to wychodzi. Kto wie kiedy… Czytaj więcej »

 • Filharmonia pomysłów ♬🥁

  W dniu dzisiejszym kolejny raz odbyło się muzyczne przedstawienie zorganizowane przez Filharmonię Pomysłów. Dzieci aktywnie i chętnie uczestniczyły w wydarzeniu, zasłuchane i zapatrzone w artystów. Pozostaje nam oczekiwać z niecierpliwością na kolejne nasze spotkanie:)