BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • DRZWI OTWARTE

  Zapraszamy na „DRZWI OTWARTE” w sobotę 16 marca 2024 r w godzinach od 10.00 do 12.00 W programie : Zapoznanie rodziców z ofertą dydaktyczno-wychowawczą przedszkola – spotkanie z panią dyrektor godz. 10.00; Zwiedzanie placówki; Rozmowy z gronem pedagogicznym; Dla dzieci… Czytaj więcej »

 • POCZTA WALENTYNKOWA

  Drodzy Rodzice, drogie Dzieci, już niedługo Walentynki !!!   Jeśli chcecie powiedzieć komuś coś miłego w tym szczególnym dniu, wystarczy skorzystać z  POCZTY WALENTYNKOWEJ organizowanej na terenie naszego przedszkola! Zachęcamy do przygotowania walentynki dla osoby, którą lubicie lub której chcecie po prostu sprawić przyjemność.… Czytaj więcej »

 • Co nas czeka w miesiącu lutym

  Co  nas czeka w miesiącu lutym : Grupa I – Obłoczki: 2.02 (piątek) – Koncert Pro Sinfonika. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były odświętnie ubrane 7.02.(środa) – Zima w wierszu i w piosence – impreza ogólnoprzedszkolna. Prosimy, aby dzieci… Czytaj więcej »

 • DZIEŃ W PIŻAMIE

    DRODZY RODZICE DZIEŃ W PIŻAMIE Zachęcamy dzieci z wszystkich grup, by w piątek 09.02.24 przyszły do przedszkola ubrane w swoje ulubione PIŻAMY.  Odbędzie się  w tym dniu min.:  „ Piżama Party”, a także „ Pokaz mody piżamowej”. Można zabrać… Czytaj więcej »

 • ZEBRANIE Z RODZICAMI

  DRODZY RODZICE, Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się 8 lutego br. (czwartek) o godzinie 17:00 Prosimy, aby na zebranie rodzice nie przyprowadzali dzieci.

 • Koncert Pro Sinfonika

  Drodzy Rodzice, Dnia 2.02 (piątek) odbędzie się kolejny Koncert Pro Sinfonika . Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane odświętnie.

 • Bal karnawałowy

  Dnia 24 stycznia br. (środa) zapraszamy dzieci z naszego przedszkola na BAL KARNAWAŁOWY. Liczymy na ciekawe i pomysłowe stroje. Prosimy, aby dzieci w miarę możliwości przyszły do przedszkola już przebrane. W tym dniu fotograf wykona zdjęcia. ŻYCZYMY WSZYSTKIM WSPANIAŁEJ ZABAWY… Czytaj więcej »

 • Koncert Pro Sinfonika

  Drodzy Rodzice, Dnia 12.01 (piątek) odbędzie się kolejny Koncert Pro Sinfonika . Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane odświętnie.

 • Co nas czeka w miesiącu styczniu

  Co nas czeka w miesiącu styczniu: Grupa I – Obłoczki 10.01 (środa) – Warsztaty z higienistką stomatologiczną 12.01 (piątek) – Koncert Pro Sinfonika. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane odświętnie 17.01 (środa) – Wspólne Kolędowanie – impreza ogólnoprzedszkolna… Czytaj więcej »