BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • 🌍 Dzień Ziemi 🌎

  Dzień Ziemi nazywany także Międzynarodowym Dniem Ziemi, to coroczne wydarzenie obchodzone w celu promowania ochrony środowiska, poszerzania świadomości ekologicznej i inspirowania do życia w zgodzie z naturą.  W dniu dzisiejszym dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w marszu  z okazji obchodów… Czytaj więcej »

 • Teatrzyk Kurtynka : Opowieści z Wielkiej Nocy

  Dzisiaj mieliśmy niebywałą przyjemność obejrzeć i aktywnie uczestniczyć w spektaklu pt.: ” Opowieści z Wielkiej Nocy”, który przygotował i zaprezentował nam  TEATR KURTYNKA. Opowieść o zabawnym Kurczaczku oraz Zajączku wprawiła nas w doskonałe humory. Śmialiśmy się, ale i też dowiedzieliśmy… Czytaj więcej »

 • Koncert Pro Sinfonika : CIAO ITALIA 🎶🎵🍕

  Podczas dzisiejszego koncertu przenieśliśmy się dzisiaj do słonecznej Italii. Artyści swoim występem opowiedzieli nam jakiej muzyki można słuchać we Włoszech. Dowiedzieliśmy się co to opera, muzyka klasyczna oraz wysłuchaliśmy utworów bardziej nowoczesnych. Czekamy na kolejne spotkanie zastanawiając się nad tym… Czytaj więcej »

 • Walentynki i poczta walentynkowa

  Literkę K sama postawię, literkę O Tobie zostawię, literki C i H też mogą być, bez tego A nie mogę żyć, postawię także literkę M, a na końcu piękny wyraz CIĘ. Dnia 14 lutego dzieci z grupy „Obłoczki” przemieniły się w walentynkowych listonoszy. Najpierw posegregowały korespondencję zgromadzoną w specjalnie przygotowanej z tej… Czytaj więcej »

 • 🎈🎈🎈PIŻAMA PARTY 🎈🎈🎈

  Dzisiaj w  naszym przedszkolu miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Panie wraz z dziećmi uczestniczyły w PIŻAMA PARTY zorganizowanym przez panią Hanię. Przygotowane zabawy i piosenki bardzo się wszystkim podobały. Największe wrażenie zrobił jednak „Pokaz Mody Piżamowej”, podczas którego każdy chętny (a… Czytaj więcej »

 • ZIMA W WIERSZU I PIOSENCE❄⛄🎿🌨

  Dzisiaj wszystkie przedszkolaki wzięły udział w zimowym spotkaniu pt.:,,Zima w wierszu i piosence”. Każda grupa zaprezentowała przygotowana piosenkę. Po grupowych występach pojawiła się Pani Zima – ucieszyła nas obsypując wszystkich śniegiem, którego tak bardzo nam brakuje. Dzieci uczestniczyły także w… Czytaj więcej »

 • Koncert Pro Sinfonika: EKSPRESEM W ORIENT

  Jakże dzisiaj było kolorowo i wyjątkowo. Przenieśliśmy się na daleki wschód do Indii. Artyści przybliżyli nam ten rejon świata prezentując niepowtarzalne stroje oraz instrumenty, a także wyjątkową muzykę i taniec. Przez chwilę w naszym przedszkolu zrobiło się orientalnie 🐘👳‍♀️👳‍♂️

 • KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY „Z UŚMIECHEM CI DO TWARZY”

  Z okazji Dnia Uśmiechu odbył się w naszym przedszkolu konkurs literacko-plastyczny „Z uśmiechem Ci do twarzy” zorganizowany przez p. Anetę i p. Magdę z grupy „Obłoczki”. Zadaniem uczestników konkursu było napisanie wymyślonego wspólnie z rodzicami/ rodzeństwem utworu o dowolnej tematyce… Czytaj więcej »

 • 🎊🎉🎈BAL KARNAWAŁOWY 🎈🎉🎊

  Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Dzieci w fantastycznych kreacjach i w doskonałych humorach przybyły by wspaniale się bawić! Pan DJ wraz ze swoją Asystentką prowadzili imprezę z zaangażowaniem zachęcając dzieci do wspólnej zabawy. Były także zagadki, które… Czytaj więcej »

 • Wspólne kolędowanie

  Śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych zwyczajów w polskich domach. Zwyczaj kolędowania związany jest ze Świętami Bożego Narodzenia. Śpiewanie kolęd, pastorałek w rodzinnej atmosferze było wynikiem potrzeby bycia razem. Kolędowanie bowiem zbliża ludzi, buduje między nimi więź, daje uczucie bliskości,… Czytaj więcej »