BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Dzień Flagi

  „Barwy ojczyste” Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie, A na tej fladze, biel jest i czerwień, Czerwień – to miłość, Biel – serce czyste… Piękne są nasze barwy ojczyste. Dnia 30 kwietnia obchodziliśmy w naszej grupie „Dzień Flagi”. Najpierw obejrzeliśmy… Czytaj więcej »

 • Wiosna – praca plastyczna

  Podczas dzisiejszych zajęć plastycznych wykonaliśmy prace „Wiosenna łąka”. Dzieci maczały gąbki w farbie a następnie odciskały na kartce. A oto efekty ich pracy:

 • DZIEŃ ZIEMI

  Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie. Nasze przedszkolaki także uczą się, jak… Czytaj więcej »

 • Zmisiowany eko-kalendarz

  W ramach projektu „Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury” Nasze przedszkolaki realizowały kolejny moduł: Zmisiowany eko-kalendarz. Wspólnie wykonaliśmy plakat „Zmisiowany Ekokalendarz”.  W przedszkolu jest wiele okazji do rozbudzania wrażliwości ekologicznej, dzieci mogą zaznajomić się ze światem roślin, zwierząt, z przyrodą… Czytaj więcej »