BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • WYNIKI NABORU 2021/2022

  Lista dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola nr 28 im. Małych Astronomów UWAGA !!! SZCZEGÓŁY DALSZEGO POSTĘPOWANIA ZAMIESZCZONE SĄ W INFORMACJI NABÓR NA ROK SZKOLNY 2021/2022 (ZAKŁADKA OGŁOSZENIA) LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DZIECI DO POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO NIE JEST JEDNOZNACZNA Z PRZYJĘCIEM DZIECKA DO PRZEDSZKOLA… Czytaj więcej »

 • Informacje o zawieszeniu zajęć

  Informacje o zawieszeniu zajęć w Przedszkolu nr 28 im. Małych Astronomów w dniach 29.03.2021r. – 18.04.2021r. Zamieszczamy dla Państwa informacje o zawieszeniu zajęć wystosowane przez organ prowadzący Wydział Oświaty Miasta Poznania. Proszę o wypełnienie ankiety tylko przez rodziców do tego… Czytaj więcej »

 • INFORMACJE O ZAWIESZENIU ZAJĘĆ

  Informacje o zawieszeniu zajęć w Przedszkolu nr 28 im. Małych Astronomów w dniach 29.03.2021r. – 09.04.2021r. Zamieszczamy dla Państwa informacje o zawieszeniu zajęć wystosowane przez organ prowadzący Wydział Oświaty Miasta Poznania. Proszę o wypełnienie ankiety tylko przez rodziców do tego… Czytaj więcej »

 • Zamknięcie przedszkola

  Drodzy Rodzice, ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju i konieczność spełnienia wymogów reżimu sanitarnego przedszkole zostaje zamknięte od 29 marca do 9 kwietnia 2021r. Z przedszkola mogą korzystać wyłącznie dzieci rodziców wykonujących zawody medyczne i służb porządkowych, w… Czytaj więcej »

 • ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY

  Szanowni Rodzice Nasze przedszkole będzie miało przerwę urlopową od 5 do  31 lipca br. Prosimy o zadeklarowanie okresu korzystania z opieki przez Państwa dziecko od 1 do 2 lipca i od 2 do 31 sierpnia br. Bardzo prosimy o wskazanie… Czytaj więcej »

 • NABÓR NA ROK SZKOLNY 2021/2022

  Rodziców zainteresowanych rekrutacją na rok szkolny 2021/2022 zapraszamy do odwiedzenia zakładki REKRUTACJA, w której zamieszczone są najważniejsze informacje dotyczące zapisania dziecka do naszego przedszkola. Z uwagi na brak możliwości zorganizowania w okresie pandemii „Drzwi Otwartych” zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z… Czytaj więcej »

 • Kontynuacja edukacji roku szkolnym 2021/2022

  Drodzy Rodzice W dniach 9.03.-15.03.2021r. można składać deklarację  o kontynuacji edukacji przedszkolnej na nowy rok szkolny. Dotyczy to dzieci już uczęszczających do naszego przedszkola. Druki dostępne będą w przedszkolu od dnia 9.03.2021r. Niezłożenie deklaracji w w/w terminie będzie równoznaczne z… Czytaj więcej »

 • Co nas czeka w miesiącu marcu

  Co nas czeka w miesiącu marcu :   Grupa I –  Marsjanie 8.03 (poniedziałek) – Dzień Kobiet 18.03  (czwartek) – Dzień Recyklingu 19. 03 (piątek) – Powitanie Wiosny – prosimy tego dnia ubrać dzieci na zielono, mile widziane wiosenne dodatki… Czytaj więcej »

 • Prośba o pomoc

  Szanowni Państwo   Jak już pewnie wszyscy wiemy w dniu  2 lutego br doszło do groźnego pożaru na naszym osiedlu przy ul. Keplera. Prosimy zatem o zapoznanie się z poniższym pismem od Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 pani Anetty Dropińskiej-Pawlickiej… Czytaj więcej »