BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • WYNIKI NABORU UZUPEŁNIAJĄCEGO 2021/2022

  Lista dzieci zakwalifikowanych UWAGA !!! SZCZEGÓŁY DALSZEGO POSTĘPOWANIA ZAMIESZCZONE SĄ W INFORMACJI NABÓR NA ROK SZKOLNY 2021/2022 (ZAKŁADKA OGŁOSZENIA) LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DZIECI DO POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO NIE JEST JEDNOZNACZNA Z PRZYJĘCIEM DZIECKA DO PRZEDSZKOLA W dniach od 25 do 29 czerwca… Czytaj więcej »

 • Spotkanie dla Rodziców dzieci nowoprzyjętych do przedszkola

  Spotkanie dla Rodziców dzieci nowoprzyjętych odbędzie się dnia 10 czerwca 2021r. o godz. 17.00 w ogrodzie przedszkolnym Serdecznie zapraszamy  

 • Co nas czeka w miesiącu czerwcu

  Co  nas  czeka w  miesiącu  czerwcu :   Grupa I – Marsjanie 1 .06 ( wtorek ) – Dzień Dziecka 15. 06(wtorek ) – Dzień Wiatru 21 .06 ( poniedziałek ) – Pasowanie na Przedszkolaka- prosimy, aby dzieci w tym… Czytaj więcej »

 • Rodzinny konkurs plastyczny „Moja Rodzina”-zmiana terminu oddawania prac

  KONKURS PRZEDSZKOLNY „Moja rodzina”!   Regulamin konkursu plastycznego:  Organizator: Przedszkole nr 28 im. Małych Astronomów w Poznaniu Prowadzący konkurs: Dagmara Staśkiewicz (nauczyciel grupy Marsjanie) Uczestnicy: Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkola nr 28 im. Małych Astronomów w Poznaniu i… Czytaj więcej »

 • Co nas czeka w miesiącu maju

  Co nas czeka w miesiącu maju :   Grupa I – Marsjanie 14 .05 ( piątek ) – Dzień Rodziny 20 .05 ( czwartek ) – Światowy Dzień Pszczół 21 .05 ( piątek ) – Światowy Dzień Kosmosu 26. 05 … Czytaj więcej »

 • LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH

  Drodzy Rodzice, Poniżej zamieszczamy listę dzieci przyjętych i listę dzieci nieprzyjętych. Lista dzieci przyjętych Lista dzieci nieprzyjętych Lista placówek dysponująca wolnymi miejscami cz1 Lista placówek dysponująca wolnymi miejscami cz2 Lista placówek dysponująca wolnymi miejscami cz3   Spotkanie dla rodziców dzieci… Czytaj więcej »

 • OGŁOSZENIE

  DRODZY RODZICE Dzieci z grupy Słoneczka i część dzieci z grupy Gwiazdki oraz część z grupy Marsjanie zgodnie z zaleceniem Sanepidu przebywa na KWARANTANNIE od dnia 23.04. 2021 do 02.05.2021r. z powodu pozytywnego wyniku testu jednego z przedszkolaków. Z poważaniem… Czytaj więcej »

 • DODATKOWY DYŻUR WAKACYJNY W ODDZIAŁACH „MIĘDZYPRZEDSZKOLNYCH”

  Prosimy o zapoznanie się z pismem Wydziału Oświaty skierowanym do rodziców – treść w załączniku. pismo do rodziców-3(1) załącznik nr 1 – lipiec-1 załącznik nr 1 – sierpień-2zał. nr 3- oświadczenie o zatrudnieniu-2 zał. nr 4- harmonogram – oddział międzyprzedszkolny-2… Czytaj więcej »

 • WYNIKI NABORU 2021/2022

  Lista dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola nr 28 im. Małych Astronomów UWAGA !!! SZCZEGÓŁY DALSZEGO POSTĘPOWANIA ZAMIESZCZONE SĄ W INFORMACJI NABÓR NA ROK SZKOLNY 2021/2022 (ZAKŁADKA OGŁOSZENIA) LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DZIECI DO POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO NIE JEST JEDNOZNACZNA Z PRZYJĘCIEM DZIECKA DO PRZEDSZKOLA… Czytaj więcej »

 • Informacje o zawieszeniu zajęć

  Informacje o zawieszeniu zajęć w Przedszkolu nr 28 im. Małych Astronomów w dniach 29.03.2021r. – 18.04.2021r. Zamieszczamy dla Państwa informacje o zawieszeniu zajęć wystosowane przez organ prowadzący Wydział Oświaty Miasta Poznania. Proszę o wypełnienie ankiety tylko przez rodziców do tego… Czytaj więcej »