BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • KOLORY LATA, CZYLI ZABAWY Z KOLOREM CZERWONYM

  W grupie „Słoneczka” odbył się kolejny dzień kolorem wypełniony. Hasłem przewodnim czwartku były „Zabawy z kolorem czerwonym”. Zabawy zaczęliśmy od przeczytania bajki pt. „Czerwony Kapturek”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały, a następnie wypowiadały się na temat wysłuchanej bajki. Kolejną atrakcją… Czytaj więcej »

 • KOLORY LATA, CZYLI GRAMY W ZIELONE!

  Lato i wakacje coraz bliżej… W oczekiwaniu na letni wypoczynek, w grupie „Słoneczka” odbyły się kolejne zabawy z kolorem. Tym razem zagościł u nas kolor zielony. Hasłem przewodnim dzisiejszego dnia było: „Grasz w zielone – gram! Masz zielone – mam!”… Czytaj więcej »

 • GÓRY, MORZE, WIEŚ, JEZIORO, GDZIE RODZICE NAS ZBIORĄ?⛵⚓⛱

  „Już tylko jedna chwilka albo dwie. Lada moment wakacje rozpoczną się. Niecierpliwie czekam tej wspaniałej chwili, gdy w wakacyjny czas będziemy się bawili. W piasku na plaży, wśród morskich fal, patrząc na statki płynące w dal, lub na placu zabaw… Czytaj więcej »

 • SŁONECZKA

  „Słoneczko późno dzisiaj wstało” Słoneczko późno dzisiaj wstało I w takim bardzo złym humorze, I świecić też mu się nie chciało, Bo mówi, że zimno na dworze. Słoneczko nasze, rozchmurz buzie, Bo nie do twarzy ci w tej chmurze, Słoneczko… Czytaj więcej »

 • DZIEŃ DZIECKA U „SŁONECZEK”

  Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej grupie odbył się na sportowo. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały poszczególne konkurencje sportowe, takie jak np. skoki w workach, czy przejście… Czytaj więcej »

 • DZIEŃ DZIECKA CZ. 2

  Dzisiaj jest Dzień Dziecka – wielkie święto mój maluchu uśmiechnięty. Zawsze wesół, pełen werwy, radosną minkę masz bez przerwy Nasz maluszku ukochany bądź nam zawsze tak wspaniały!  

 • ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA DZIECKA

    Kochane „Słoneczka” ! Z okazji DNIA DZIECKA  życzymy  Wam wielu powodów do radości i uśmiechu, pięknych bajek na dobranoc, tylko kolorowych snów, co dzień nowych, interesujących przygód. Niech Wasze dzieciństwo będzie bajkowe, kolorowe i beztroskie, a przede wszystkim niech trwa… Czytaj więcej »

 • WITAJ BOĆKU KLE, KLE…

  Dnia 31 maja obchodziliśmy w naszej grupie „Dzień Bociana Białego”. Jest to wyjątkowy ptak, ponieważ to nasz kraj wybrał sobie jako swoją ostoję. Dzieci podczas zajęć dowiedziały się wiele ciekawostek o bocianie, m.in. co je, jak śpi, gdzie zakłada gniazda… Czytaj więcej »

 • LEW – KRÓL ZWIERZĄT – PRACA PLASTYCZNA

  Lew to dziki zwierz, którego można spotkać w zoo. Niezmiennie zachwyca swoją postawą i bujną grzywą. Podziwiają go zarówno dzieci, jak i dorośli. Lew to przecież bohater wielu książek, bajek, filmów. Znany jako król wszystkich zwierząt. Przy okazji omawiania zwierząt mieszkających w zoo to właśnie lew… Czytaj więcej »

 • WYSTĘP DLA MAMY I TATY

  Występ dla Mamy i Taty – filmik