Dodano: 25 kwietnia 2021 r.

W lutym zorganizowaliśmy na terenie naszego przedszkola Konkurs Fotograficzny „Emocje w obiektywie”.

Celem konkursu było rozwijanie umiejętności dostrzegania specyfiki i wyjątkowości wieku przedszkolnego, odkrywanie stanów emocjonalnych dziecka, rozwijanie wyobraźni przestrzennej, promowanie pasji fotograficznych wśród opiekunów przedszkolaków oraz zachęcanie dzieci i ich rodziców do wspólnego spędzania czasu.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w marcu.

W skład komisji konkursowej wchodzili: Barbara Lemańska- dyrektor Przedszkola, Magdalena Bartkowiak – nauczyciel, Aneta Snowacka-Bartkowiak – nauczyciel.

Komisja konkursowa oceniała zgodność pracy z tematem konkursu, walory artystyczne i estetyka fotografii, nowatorski pomysł ujęcia tematu oraz ogólny wyraz artystyczny. Członkowie komisji stwierdzili jednogłośnie, że fotografie były na wysokim poziomie i zachwycały kreatywnością. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursy i dziękujemy za udział.