Dzieci z naszej grupy lubią zajęcia plastyczne. Na dzisiejszych zajęciach rysowaliśmy kota.
Naszą pracę zaczęliśmy od wycięcia kształtu głowy kotka.
Następnie trzeba było dorysować koci grzbiet, ogon i łapki.
Na zakończenie każdy z nas mógł zaprezentować koleżankom i kolegom swoją pracę.
Mieliśmy super kocie pomysły – zobaczcie sami ?










































