Ponieważ wiosna coraz bliżej, postanowiliśmy troszkę przyspieszyć jej nadejście i udekorować korytarz hiacyntami. Hiacynty to jedne z najpiękniejszych wiosennych kwiatów. Obłoczki od rana przystąpiły zatem do pracy i w niedługim czasie powstały takie o to kwiaty. Chyba zgodzicie się z nami, że są piękne 🙂






























