Dnia 2 lutego dzieci uczestniczyły w koncercie Pro Sinfonika.
Tym razem artyści z Filharmonii Poznańskiej zabrali nas w podróż do Indii.
Dzieci poznały brzmienie egzotycznych instrumentów, hunduskie stroje i tańce.
Mogliśmy również zatańczyć egzotyczny taniec z naszymi artystami.
Dziękujemy za koncert i czekamy na kolejne muzyczne spotkanie ?






































