Obłoczki wzięły udział w konkursie na wakacyjny album – „Moje wakacyjne wspomnienia” zorganizowanym przez Panią Kasie z gr. Gwiazdki. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników konkursu. Powodzenia : )
Obłoczki wzięły udział w konkursie na wakacyjny album – „Moje wakacyjne wspomnienia” zorganizowanym przez Panią Kasie z gr. Gwiazdki. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników konkursu. Powodzenia : )